Money Rush ikon

Money Rush APK

v2.24

Money Rush Açıklama

Arcade tabanlı geliştirilen Money Rush oldukça farklı bir koşu deneyimi sunan bir yapım.


Money Rush koşu oyunlarına benzer bir kurguya sahip ancak bu oyunda koşan şey insan ya da hayvan değil; para. Bozuk ve kağıt para türlerini kullanarak oynayacağınız oyunda platform üzerindeki kapıları kullanarak paranızın değerini artırıyorsunuz. Kapıların üzerinde paranızın değerini ne kadar etkileyeceği yazıyor; bu nedenle kapılardan geçmeden önce buna dikkat etmenizde fayda var. Özellikle oyun iyice hızlandığında para kaybetmek olası olduğu için özellikle dikkat etmeniz şart.


Rollic Games ekibi tarafından geliştirilen oyun boş zamanları değerlendirmek için gayet iyi bir seçenek. Arcade tabanlı Android oyun arayışındaysanız, Money Rush sizin için biçilmiş kaftan. Money Rush APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Money Rush ekran görüntüleri Money Rush ekran görüntüleri Money Rush ekran görüntüleri Money Rush ekran görüntüleri Money Rush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.24

GeliştiriciRollic Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi02.02.2022 - 13:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 102 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10990

GÜVENLİKİndireceğiniz Money Rush APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wixot.coinroll

APK imzası: 438ac74dd36262e8174c8a01f74db874f052c25e

Money Rush nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Money Rush APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder