Battle Bombers Arena ikon

Battle Bombers Arena APK

v0.10.0

Arcade tabanlı Bombs özgün oyun kurgusuyla dikkat çekiyor.

 

Tilki, koala, midilli veya timsah karakterlerinden birisini seçerek başladığınız oyun çeşitli engellere sahip ve çevresi zehirli suyla çevrili bir platform üzerinde oynanıyor. Zehirli suyun platformu daraltmasıyla eğlenceli bir hale geliyor. 15 oyuncunun yer aldığı platformda, zehirli suya yakalanmamak için rakiplerinizi bomba tuzaklarıyla geçmeye ve hayatta kalan tek oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Platform üzerinde yedek bombalar ve güç simgeleri bulunuyor, bunları toplayarak hayatta kalmak için daha çok şans elde edebilirsiniz.

 

Bombs yapım aşamasında olmasına rağmen oyun kurgusu oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Başarılı grafik modellemesi ve kolay oyun mekaniği sayesinde oyuna alışması hiç zor olmuyor. Bombs APK dosyasını ücretsiz indirip geleceğin popüler oyununu şimdiden oynamaya başlayabilirsiniz.

Battle Bombers Arena ekran görüntüleri Battle Bombers Arena ekran görüntüleri Battle Bombers Arena ekran görüntüleri Battle Bombers Arena ekran görüntüleri Battle Bombers Arena ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş,

Performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder