Will Hero ikon

Will Hero

v1.2.1

Will Hero azimli bir karakteri yöneteceğiniz macera dolu bir platform oyunudur. Will Hero APK dosyasını hemen indirerek bu sürükleyici maceradaki yerinizi alabilirsiniz.

 

Oyunun hikayesi baş karakterlerden biri olan prensesin kaçırılmasıyla başlıyor. Gerçek bir kahraman olarak size düşen büyük görev ise prensesi kurtarmak ve kötü karakterleri yok etmek. Bu görevi tamamlamak için kule inşa etme, savaş aletlerini toplama ve miğferlerle karakterinizi güçlendirme gibi birçok seçeneğe sahipsiniz. 

 

Will Hero platform tarzını başarıyla aktaran birçok sahneye sahip. Bunların arasında karanlık zindanlar, yüksek dağlar ve açık denizler öne çıkıyor. Her sahnenin grafik modellemesi oldukça başarılı ve Minecraft gibi piksel grafikleriyle oyun oldukça sürükleyici bir deneyim sunmayı başarıyor. Will Hero APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Will Hero ekran görüntüleri Will Hero ekran görüntüleri Will Hero ekran görüntüleri Will Hero ekran görüntüleri Will Hero ekran görüntüleri
Artıları

Eğlenceli oyun kurgusu,

Macera ve aksiyon dolu görevler,

Başarılı oyun motoru.

Eksileri

Karakter geliştirmesi biraz zor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciZPLAY Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi02.09.2018 - 14:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme113

Dosya boyutu 59.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8981

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder