Draw Climber ikon

Draw Climber

v1.4.0

Draw Climber, komik ve eğlenceli bir arcade yarış oyunu.


Yarış oyunu diyoruz ama bu yarışta işin çoğu size düşüyor. Farklı engellere sahip bir platform var. Bu platform üzerindeki kutuya ayak çizerek onu ilerletmeye çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gerken en önemli nokta, ayakları çizerken yavaşlamamak. Yanlış ayak çizdiğinizde rakibiniz sizi geçer ve yarışı kaybedersiniz.


VOODOO ekibinin güzel oyunlarından birisi olan Draw Climber kaliteli grafikleri ve sezgisel çizim alanı ile boş zamanları değerlendirmek için gayet eğlenceli bir yapım. Draw Climber APK dosyasını indirip kurarak bu sıradışı ve komik yarışa katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Draw Climber nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Draw Climber APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Draw Climber ekran görüntüleri Draw Climber ekran görüntüleri Draw Climber ekran görüntüleri Draw Climber ekran görüntüleri Draw Climber ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi31.03.2020 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme56

Dosya boyutu 59.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10313

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder