Crazy Dentist - Match 3 Games ikon

Crazy Dentist - Match 3 Games APK

v3.0.1

Crazy Dentist - Match 3 Games Açıklama

Crazy Dentist - Match 3 Games dişçi görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Dişlerinden rahatsız olan insanları iyileştirmek oyundaki en önemli göreviniz. Bunun için fırça ve dolgu aleti gibi temel dişçi aletleri oyunun başında size veriliyor, ihtiyacınız olan diğer gelişmiş aletleri ise mini oyunları oynayarak kazanıyorsunuz. Gelişmiş aletler arasında kanal tedavisi ve çürük giderme gibi çok kullanacağınız aletler de var. Bu nedenle bunları kazanmanız önemli.

 

Crazy Dentist'te oynayacağınız mini oyunlar genelde bakteri ve şeker mikroplarından oluşuyor. Farklı olanı bulma, eşleştirme veya toplama tarzındaki bu oyunlar da eğlenceli içeriğe sahip ama, esas göreviniz hastalarınızı iyileştirmek. Oyun tamamen ücretsiz ve Android 4.0 ve üzeri telefonlarda çalışıyor. 

Crazy Dentist - Match 3 Games ekran görüntüleri Crazy Dentist - Match 3 Games ekran görüntüleri Crazy Dentist - Match 3 Games ekran görüntüleri Crazy Dentist - Match 3 Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.1

Geliştirici6677g.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2018 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme61

Dosya boyutu 42.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8303

GÜVENLİKİndireceğiniz Crazy Dentist - Match 3 Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.g6677.android.cdentist

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder