WinWing ikon

WinWing APK

v1.3.2

WinWing Açıklama

WinWing APK, arcade tabanlı geliştirilmiş keyifli bir uçak savaşı oyunudur.


Rogue-Like türü Android oyun olan WinWing'de yıldızlar arası savaşa katılıyorsunuz. Gerçek zamanlı oynanan oyunda galaksinin yeni efendisi belli olacak. Hedefiniz, düşman uçaklarını yok etmek. Sevdiğiniz ve yetenekli bir savaşçı modeli seçerek başlayacağınız oyunda kendi üssünüzü kuracak, geliştirecek ve galaksinin yeni merkezi haline getirmeye çalışacaksınız. Geniş oyun içeriği ile galaksi savaşlarına doyacağınız oyunda aksiyon hiç bitmiyor.


Oyun içerisinde onlarca farklı modelde savaş uçağı var. Oyun arcade tarzında geliştirildiği hepsi bir örnek model aslında. Bu nedenle gerçekçi bir görünüm yok, ancak oldukça keyifli bir oyun kurgusu var. Oyunun başlarında bir uçak kullanarak savaşıyorsunuz ama ilerleyen bölümlerde hem uçağınızı geliştirmeniz hem de uçak filonuzu kurmanız mümkün. Üstelik her uçak için onlarca parça geliştirilebilir durumda. Uçağınızın savaş yeteneklerini geliştirdiğiniz sürece savaşta her zaman bir adım önde oluyorsunuz.


Oyunun grafik kalitesi oldukça başarılı. Arcade tarzı galaksi modellemesi, hassas kontroller ve geniş oyun hikayesi sayesinde WinWing'i sıkılmadan oynayacaksınız. WinWing APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirebilir ve galaksi savaşları hikayesine katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

WinWing ekran görüntüleri WinWing ekran görüntüleri WinWing ekran görüntüleri WinWing ekran görüntüleri WinWing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2

GeliştiriciIVYGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi23.07.2020 - 16:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme16

Dosya boyutu 92.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10517

GÜVENLİKİndireceğiniz WinWing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ivy.winwing

APK imzası: c262a19396a251b7966320448b20226ce9ab2e44

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder