Gameloft Classics 20 Years ikon

Gameloft Classics 20 Years APK

v1.2.4

Gameloft Classics 20 Years, ikonik Gameloft oyunlarını oynayabileceğiniz bir oyun platformu.


Asphalt, Modern Combat ve Spider-Man gibi popüler oyunların geliştiricisi Gameloft bu sene 20. yılını kutluyor. Gameloft Classics adıyla özel olarak yayınladığı platform ile Gameloft'un daha önce geliştirdiği 30 ikonik oyunu oynayabiliyorsunuz. Platform içerisinde balon patlatmadan aksiyona, spordan yarışa kadar çok geniş bir oyun yelpazesi var. Üstelik hepsi de ücretsiz oynanıyor.


Gameloft Classics içerisindeki oyunların hemen hepsi arcade tarzında geliştirilmiş. Oyunlar çok önceden yayınlanmış olduğu için oynaması tam bir atari oyunu keyfi veriyor. Özellikle bizim gibi eskiden beri oyun oynayanlar için nostalji yaşatıyor. Gameloft'un 20. yıla özel geliştirdiği platform tamamen ücretsiz. Gameloft Classics APK dosyasını hemen indirerek oyunları oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Gameloft Classics 20 Years ekran görüntüleri Gameloft Classics 20 Years ekran görüntüleri Gameloft Classics 20 Years ekran görüntüleri Gameloft Classics 20 Years ekran görüntüleri Gameloft Classics 20 Years ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder