Bottle Jump 3D ikon

Bottle Jump 3D APK

v1.10.3

Bottle Jump 3D APK Android için geliştirilmiş olan eğlenceli bir şişe çevirme oyunudur.


Oyun yapımcısı Bottle Jump 3D için şişe çevirme diyor ama aslında bildiğimiz şişe fırlatma oyunu. Oyundaki amacınız, şişeyi fırlatarak dik bir şekilde durmasını sağlamak. Şişeyi fırlatmak ve durdurmak için ekrana dokunmanız yeterli. Şişe uygun olan yere gelince hızlı bir şekilde durdurursanız dik bir şekilde düşmesini sağlayabilirsiniz.


Basit ama eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkan Bottle Jump 3D, Android oyun severlerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri keyifli bir deneyim sunuyor. Yüzlerce seviyenin olduğu oyunda birçok eşya ve şişe tasarımı oynanmak için sizi bekliyor. Bottle Jump 3D APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bottle Jump 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bottle Jump 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bottle Jump 3D ekran görüntüleri Bottle Jump 3D ekran görüntüleri Bottle Jump 3D ekran görüntüleri Bottle Jump 3D ekran görüntüleri Bottle Jump 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder