Galaksi Filosu - Hepsini Vur ikon

Galaksi Filosu - Hepsini Vur

v11.3

Galaksi Filosu oyunuyla galaksinin efendisi olmak için savaşın!

 

Atari tarzını andıran oyun yapısıyla dikkat çeken Galaksi Filosu, şeytani güçlere karşı evreni savunmak ve galaksinin efendisi olmak için savaşacağınız başarılı bir senaryoya sahip. Başlangıçta düşük seviye bir uzay gemisi ile katılacağınız savaşlarda göstereceğiniz başarılar, ilerleyen bölümlerde üst düzey uzay gemilerinin kilidini açmanızı sağlayacak. Oyunda başarılı olmak için düşman saldırılarından kurtulmanız şart. Ne kadar az hasar alırsanız, başarılı olma ihtimaliniz o kadar yüksek oluyor.

 

Galaksi Filosu - Hepsini Vur oyununda kullanılan grafik kalitesi gayet başarılı ve atari tarzını andıran bir yapıya sahip. Eski tarz grafiklerle başarılı fizik motoru birleşince ortaya gerçekten iyi bir deneyim sunan savaş oyunu çıkmış. Galaksi Filosu APK dosyasını ücretsiz indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv11.3

GeliştiriciONESOFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.06.2018 - 13:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme66

Dosya boyutu 38.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8872

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder