Galaksi Filosu - Hepsini Vur ikon

Galaksi Filosu - Hepsini Vur APK

v11.3

Galaksi Filosu oyunuyla galaksinin efendisi olmak için savaşın!

 

Atari tarzını andıran oyun yapısıyla dikkat çeken Galaksi Filosu, şeytani güçlere karşı evreni savunmak ve galaksinin efendisi olmak için savaşacağınız başarılı bir senaryoya sahip. Başlangıçta düşük seviye bir uzay gemisi ile katılacağınız savaşlarda göstereceğiniz başarılar, ilerleyen bölümlerde üst düzey uzay gemilerinin kilidini açmanızı sağlayacak. Oyunda başarılı olmak için düşman saldırılarından kurtulmanız şart. Ne kadar az hasar alırsanız, başarılı olma ihtimaliniz o kadar yüksek oluyor.

 

Galaksi Filosu - Hepsini Vur oyununda kullanılan grafik kalitesi gayet başarılı ve atari tarzını andıran bir yapıya sahip. Eski tarz grafiklerle başarılı fizik motoru birleşince ortaya gerçekten iyi bir deneyim sunan savaş oyunu çıkmış. Galaksi Filosu APK dosyasını ücretsiz indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri Galaksi Filosu - Hepsini Vur ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder