Orbia: Dokun ve Rahatla ikon

Orbia: Dokun ve Rahatla APK

v1.020

Orbia farklı tarza sahip oyun yapısıyla dikkat çeken eğlenceli bir arcade oyunudur.

 

Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyun Orbia isimli karakteri platform üzerindeki beyaz halkaların içine geçirerek ilerliyorsunuz. Platform üzerinde size engel olmak isteyen birçok zararlı canlı var. Beyaz halka ise Orbia için en güvenli yer ve yapacağınız dikkatli dokunuşlar sayesinde Orbia bu halkaların içine girerek seviyeleri temizleyecek.

 

Oyun içerisinde birden çok temaya sahip dünya ve yüzlerce seviye bulunuyor. Her dünyanın ana karakteri farklı, bunun yanında bonus olarak toplayacağınız karakter kostümleri ile Orbia'yı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Yüksek kaliteli grafikleri ve basit oynanışı ile Orbia: Dokun ve Rahatla eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Orbia: Dokun ve Rahatla APK dosyasını indirerek ücretsiz oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder