Orbia: Dokun ve Rahatla

Orbia: Dokun ve Rahatla

v1.020

Orbia farklı tarza sahip oyun yapısıyla dikkat çeken eğlenceli bir arcade oyunudur.

 

Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyun Orbia isimli karakteri platform üzerindeki beyaz halkaların içine geçirerek ilerliyorsunuz. Platform üzerinde size engel olmak isteyen birçok zararlı canlı var. Beyaz halka ise Orbia için en güvenli yer ve yapacağınız dikkatli dokunuşlar sayesinde Orbia bu halkaların içine girerek seviyeleri temizleyecek.

 

Oyun içerisinde birden çok temaya sahip dünya ve yüzlerce seviye bulunuyor. Her dünyanın ana karakteri farklı, bunun yanında bonus olarak toplayacağınız karakter kostümleri ile Orbia'yı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Yüksek kaliteli grafikleri ve basit oynanışı ile Orbia: Dokun ve Rahatla eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Orbia: Dokun ve Rahatla APK dosyasını indirerek ücretsiz oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri Orbia: Dokun ve Rahatla ekran görüntüleri

Orbia: Dokun ve Rahatla bilgileri

Güncel versiyonv1.020

GeliştiriciJOX Development LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 gün önce

Eklenme tarihi07.08.2018 - 09:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme40

Dosya boyutu 39.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8950

Güvenlik seçicileri

Orbia: Dokun ve Rahatla Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder