Prince of Persia: Escape ikon

Prince of Persia: Escape APK

v1.2.3

Prince of Persia efsanesi Prince of Persia: Escape Escape oyunuyla tekrar Android'de.


Pers Prensi'nin hikayesini konu alan Prince of Persia: Escape bu sefer koşu oyunu kurgusuyla karşımızda. Amacınız Prens'i esirlikten kurtarmak. Bunun için zorlu engelleri aşmanız, hızlı koşular yapmanız ve tehlikeli duvarlardan atlamanız gerekiyor.


Oyun her ne kadar basit gibi görünse de aslında oldukça zor. Çünkü Prens'in kaçış yolunda yer alan engellerden kurtulmak için tam zamanında hamle yapmanız gerek. Aksi halde muhafızlar Prens'i tekrar yakalayacak ve bölümü baştan oynayacaksınız.


Ketchapp stüdyosunun geliştirdiği Prince of Persia: Escape, PoP efsanesini Android cihazında oynamak isteyenler için gayet iyi bir oyun. Grafik kalitesi ve sezgisel kontroller akıcı bir oyun deneyimi sunacak kadar başarılı. Ücretsiz Prince of Persia: Escape APK dosyasını hemen indirin ve Pers Prensi'nin kaçışına yardımcı olun. İyi oyunlar.

Prince of Persia: Escape ekran görüntüleri Prince of Persia: Escape ekran görüntüleri Prince of Persia: Escape ekran görüntüleri Prince of Persia: Escape ekran görüntüleri Prince of Persia: Escape ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Prince of Persia: Escape APK son sürüm güncellemesinde oyundaki küçük hatalar giderilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder