Space Pinball ikon

Space Pinball APK

v1.0.29

Space Pinball Açıklama

Space Pinball, atari oyunları arasında yer alan keyifli bir Android oyunu.


Space Pinball bir tür platform oyunu. Çeşitli engellere sahip bir masa içerisindeki topu delikten düşürmemeye çalışıyorsunuz. Top deliğe her yaklaştığında, deliğin üstündeki kolları hareket ettirerek tekrar masanın içerisine doğru yuvarlıyorsunuz. Masa içindeki platformda puan kazanmanızı sağlayan birçok malzeme var. Topunuz bunlara değdikçe daha fazla puan kazanıyor ve üst sıralara tırmanıyorsunuz.


90'lı yıllardaki atari salonlarında en çok oynanan oyun Space Pinball türü oyunlardı. O dönem jeton atılarak oynanan oyun Android telefonlarda tamamen ücretsiz olarak oynanıyor. Atari oyunları sevenler için Space Pinball hem bir nostalji hem de oynaması gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Space Pinball APK dosyasını şimdi Cepde üzerinden indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Space Pinball ekran görüntüleri Space Pinball ekran görüntüleri Space Pinball ekran görüntüleri Space Pinball ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.29

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.06.2020 - 12:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme51

Dosya boyutu 33.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10474

GÜVENLİKİndireceğiniz Space Pinball APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.azurinteractive.pinball

APK imzası: f9957efa924c22cd41f3bcb7e36f2110239b0897

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder