PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ikon

PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze

v1.0.3

Arcade tabanlı PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze, atarilerin klasik oyunu PAC-MAN'in yeni karakterlerle yeniden geliştirildiği zevkli bir oyun.

 

Oyun her ne kadar yeni olsa da oynanış ve kurgu PAC-MAN ile hemen hemen aynı: Göreviniz labirentler arasına dizilmiş yiyeceklerin hepsini yemek ve düşmana yakalanmamak. PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze'in bu senaryoya katkısı ise sizi düşmandan koruyan kahraman karakterler. Bu karakterler işinizi kolaylaştırmak için özel güçlerini kullanarak düşmanları sizden uzak tutuyor ve onları yenmenizi sağlıyor.

 

BANDAI NAMCO ekibinin Android'e kazandırdığı PAC-MAN serisinin Ralph Breaks the Maze versiyonunda oyunun nostaljik yapısı korunduğu için yine zevkli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Tamamen ücretsiz sunulan PAC-MAN Ralph Breaks the Maze APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciBANDAI NAMCO Entertainment America Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.10.2018 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme47

Dosya boyutu 34.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9090

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder