PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ikon

PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze APK

v1.0.3

PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze Açıklama

Arcade tabanlı PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze, atarilerin klasik oyunu PAC-MAN'in yeni karakterlerle yeniden geliştirildiği zevkli bir oyun.

 

Oyun her ne kadar yeni olsa da oynanış ve kurgu PAC-MAN ile hemen hemen aynı: Göreviniz labirentler arasına dizilmiş yiyeceklerin hepsini yemek ve düşmana yakalanmamak. PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze'in bu senaryoya katkısı ise sizi düşmandan koruyan kahraman karakterler. Bu karakterler işinizi kolaylaştırmak için özel güçlerini kullanarak düşmanları sizden uzak tutuyor ve onları yenmenizi sağlıyor.

 

BANDAI NAMCO ekibinin Android'e kazandırdığı PAC-MAN serisinin Ralph Breaks the Maze versiyonunda oyunun nostaljik yapısı korunduğu için yine zevkli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Tamamen ücretsiz sunulan PAC-MAN Ralph Breaks the Maze APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciBANDAI NAMCO Entertainment America Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi16.10.2018 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme56

Dosya boyutu 35.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9090

GÜVENLİKİndireceğiniz PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bandainamcoent.google.pacralph

APK imzası: d7a06747b5a23c10e9ac6c59275e31d53a375da4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder