Smaashhing Simmba - Skateboard Rush ikon

Smaashhing Simmba - Skateboard Rush APK

v1.1.137

Smaashhing Simmba - Skateboard Rush Açıklama

Smaashhing Simmba - Skateboard Rush APK oyunu ile yaramaz Simmba'nın kaykay macerasına ortak olun.


Heyecan verici kurguya sahip olan Smaashhing Simmba'da ana karakteri kötü karakterlerden ve polislerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Şehirde yapacağınız bir yaramazlık sonrasında başlayan hikayeye göre Simmba'nın kaçması gerekiyor. Kaykay kullanarak kaçarken önünüze çıkan engellere takılmadan ve mümkün olduğu kadar yol üzerindeki altınları toplayarak ilerlemeye çalışmanız şart. Ne kadar çok hızlı ilerlerseniz, rakip karakterlerin size yaklaşması o kadar zorlaşıyor.


Subway Surfers tarzı oyun yapısına sahip olsa da Smaashhing Simmba gayet eğlenceli. Kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Smaashhing Simmba APK dosyasını indirerek yaramaz Simmba'nın macerasına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Smaashhing Simmba - Skateboard Rush ekran görüntüleri Smaashhing Simmba - Skateboard Rush ekran görüntüleri Smaashhing Simmba - Skateboard Rush ekran görüntüleri Smaashhing Simmba - Skateboard Rush ekran görüntüleri Smaashhing Simmba - Skateboard Rush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.137

GeliştiriciZapak Mobile Games Pvt. Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2021 - 20:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme28

Dosya boyutu 68.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10804

GÜVENLİKİndireceğiniz Smaashhing Simmba - Skateboard Rush APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zapak.singham.simmba.running.skate.board.run

APK imzası: 730bca79d1b81701dd410198fe92be60e8b1665c

Smaashhing Simmba - Skateboard Rush nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Smaashhing Simmba - Skateboard Rush APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder