Metal Soldiers 2 ikon

Metal Soldiers 2 APK

v2.22

Atari türü oyun platformlarında bile oldukça popüler olan oyun ikinci versiyonu Metal Soldiers 2 ile heyecanı devam ettiriyor.


Minik bir askeri yönettiğimiz oyunda düşman askerlerine, tank ve tüfeklerine karşı amansız bir savaşa girişiyoruz. Bölümler halinde tasarlanan oyun seviye ilerlemesine bağlı olarak zorlu düşmanları karşımıza getiriyor. Düşman zorlaştıkça başarılı olmak için sahip olmamız gereken silahları da yenilememiz gerekiyor. MS2 gibi ağır sanayi silahlarıyla birlikte helikopter ve özel savaşçı robotları da oyun içerisinde kullanabileceğimiz silahlar arasında yer alıyor.


Metal Soldiers 2 oyunu, eski türdeki platformlarda olduğu gibi Android'de de 2 boyutlu grafiklerle geliştirilmiş ancak grafiklerin ve efektlerin kalitesi gözlerinizi yormayacak kadar başarılı. Eğlenceli ses efektleri ve kolay kontrolleri ile oynaması oldukça heyecanlı olan Metal Soldiers 2 reklam gösterimi karşısında tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Güncel Metal Soldiers 2 sürümü ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve grafik performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Metal Soldiers 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Metal Soldiers 2 v1.0.4 için
Efsane