Metal Soldiers 2

Metal Soldiers 2

v1.0.4

Atari türü oyun platformlarında bile oldukça popüler olan oyun ikinci versiyonu Metal Soldiers 2 ile heyecanı devam ettiriyor.

 

Minik bir askeri yönettiğimiz oyunda düşman askerlerine, tank ve tüfeklerine karşı amansız bir savaşa girişiyoruz. Bölümler halinde tasarlanan oyun seviye ilerlemesine bağlı olarak zorlu düşmanları karşımıza getiriyor. Düşman zorlaştıkça başarılı olmak için sahip olmamız gereken silahları da yenilememiz gerekiyor. MS2 gibi ağır sanayi silahlarıyla birlikte helikopter ve özel savaşçı robotları da oyun içerisinde kullanabileceğimiz silahlar arasında yer alıyor.

 

Metal Soldiers 2 oyunu, eski türdeki platformlarda olduğu gibi Android'de de 2 boyutlu grafiklerle geliştirilmiş ancak grafiklerin ve efektlerin kalitesi gözlerinizi yormayacak kadar başarılı. Eğlenceli ses efektleri ve kolay kontrolleri ile oynaması oldukça heyecanlı olan Metal Soldiers 2 reklam gösterimi karşısında tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

 

 

Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

GeliştiriciPlay365

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme798

Eklenme tarihi7 ay önce

Dosya boyutu 45.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7657

Metal Soldiers 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Metal Soldiers 2 v1.0.4 için
Efsane