Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Metal Soldiers 2

Metal Soldiers 2

v1.0.4
reklamlar
Metal Soldiers 2
Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 ekran görüntüleri Metal Soldiers 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Metal Soldiers 2 Açıklama

Atari türü oyun platformlarında bile oldukça popüler olan oyun ikinci versiyonu Metal Soldiers 2 ile heyecanı devam ettiriyor.

 

Minik bir askeri yönettiğimiz oyunda düşman askerlerine, tank ve tüfeklerine karşı amansız bir savaşa girişiyoruz. Bölümler halinde tasarlanan oyun seviye ilerlemesine bağlı olarak zorlu düşmanları karşımıza getiriyor. Düşman zorlaştıkça başarılı olmak için sahip olmamız gereken silahları da yenilememiz gerekiyor. MS2 gibi ağır sanayi silahlarıyla birlikte helikopter ve özel savaşçı robotları da oyun içerisinde kullanabileceğimiz silahlar arasında yer alıyor.

 

Metal Soldiers 2 oyunu, eski türdeki platformlarda olduğu gibi Android'de de 2 boyutlu grafiklerle geliştirilmiş ancak grafiklerin ve efektlerin kalitesi gözlerinizi yormayacak kadar başarılı. Eğlenceli ses efektleri ve kolay kontrolleri ile oynaması oldukça heyecanlı olan Metal Soldiers 2 reklam gösterimi karşısında tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

 

 

reklamlar

Metal Soldiers 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 5 ay önce Metal Soldiers 2 v1.0.4 İçin
Efsane