Among Us ikon

Among Us APK

v2021.6.30

Among Us APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir mobil oyun.


Among Us'ın hikayesi bir uzay gemisinde geçiyor. Bir grup arkadaşın yer aldığı bu uzay gemisinde hem katil hem de masum insanlar bir arada bulunuyor. Gemideki herkesin bir görevi var; ancak gruptaki katiller bu görevlileri sabote ederek işlerini yaptırmıyor. Tam da bu sırada oyunumuzun ana konusu ortaya çıkıyor: gemideki tüm grup bir araya gelerek katilin kim olduğunu belirlemeye çalışıyor. Impostor denilen katili bulana kadar her oyuncu gemiden atlıyor; eğer katil gemiden atlamış olursa geride kalanlar oyunu kazanıyor; ancak katil gemiden atlamazsa bu sefer katil oyunu kazanmış oluyor.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Among Us hem eğlenceli konusu hem de akıcı oyun kurgusu ile oldukça keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Oyunu dünyanın her yerindeki oyuncularla eşleşerek oynayabileceğiniz gibi isterseniz arkadaş grubunuzla da oynayabiliyorsunuz.


Oyun grafikleri ve kontrolleri açısından gayet başarılı. Uzay gemisinde geçen bu aksiyon hikayesine katılmak için Among Us APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Among Us APK son sürüm güncellemesi ile yeni görevler eklenmiş ve oyundaki birçok hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Among Us için toplam 7 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Among Us v2021.4.2 için
ben samsunge tabletime yüklenmiyor
Ziyaretçi6 ay önce Among Us v2021.3.5 için
Ve bu oyun da elbisede var şakada var pete var ama hepsi paralı parasız olsaydı dahahacok güzel olkurdu
Ziyaretçi6 ay önce Among Us v2021.3.5 için
Bencede bu oyun cok güzel ve cok harika herkesin yüklemesin tafsiye ederim
Ziyaretçi7 ay önce Among Us v2020.11.17 için
bilgisiyara iniyom 1u nolur cevap yazın
Ziyaretçi10 ay önce Among Us v2020.10.22 için
Oyunun imposter olma taktiğini biliyorum ben herşeyinizi kırmızı yapar şansız imposter oluyorsunuz