Among Us ikon

Among Us APK

v2022.4.19

Among Us Açıklama

Among Us APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir Android oyun.


Among Us'ın hikayesi bir uzay gemisinde geçiyor. Bir grup arkadaşın yer aldığı bu uzay gemisinde hem katil hem de masum insanlar bir arada bulunuyor. Gemideki herkesin bir görevi var; ancak gruptaki katiller bu görevlileri sabote ederek işlerini yaptırmıyor. Tam da bu sırada oyunumuzun ana konusu ortaya çıkıyor: gemideki tüm grup bir araya gelerek katilin kim olduğunu belirlemeye çalışıyor. Impostor denilen katili bulana kadar her oyuncu gemiden atlıyor; eğer katil gemiden atlamış olursa geride kalanlar oyunu kazanıyor; ancak katil gemiden atlamazsa bu sefer katil oyunu kazanmış oluyor.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Among Us hem eğlenceli konusu hem de akıcı oyun kurgusu ile oldukça keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Oyunu dünyanın her yerindeki oyuncularla eşleşerek oynayabileceğiniz gibi isterseniz arkadaş grubunuzla da oynayabiliyorsunuz.


Oyun grafikleri ve kontrolleri açısından gayet başarılı. Uzay gemisinde geçen bu aksiyon hikayesine katılmak için Among Us APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Among Us nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Among Us APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri Among Us ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Among Us APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Among Us için toplam 7 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Among Us v2021.4.2 için
ben samsunge tabletime yüklenmiyor
Ziyaretçi2 yıl önce Among Us v2021.3.5 için
Ve bu oyun da elbisede var şakada var pete var ama hepsi paralı parasız olsaydı dahahacok güzel olkurdu
Ziyaretçi2 yıl önce Among Us v2021.3.5 için
Bencede bu oyun cok güzel ve cok harika herkesin yüklemesin tafsiye ederim
Ziyaretçi2 yıl önce Among Us v2020.11.17 için
bilgisiyara iniyom 1u nolur cevap yazın
Ziyaretçi2 yıl önce Among Us v2020.10.22 için
Oyunun imposter olma taktiğini biliyorum ben herşeyinizi kırmızı yapar şansız imposter oluyorsunuz