Blast Squad ikon

Blast Squad APK

v0.27

Blast Squad oyunuyla gerçek zamanlı 3'e 3 epik savaşlara katılın.

 

geniş kadrolu takım çarpışmalarını konu alan oyunda kadronuzu oluşturduktan sonra çok oyunculu savaş arenasına giriş ve aksiyon dolu savaşlarda boy gösteriyorsunuz. Oyun içerisinde toplamda 3 farklı oyun modu bulunuyor. Patlat ve Yakala modunda, savaş arenasındaki bomba küreleri toplayarak rakiplerinizi havaya uçurmaya çalışıyorsunuz. Takım Ölüm Maçı modu oyunun temel modu oluyor ve 3'e 3 gruplar halinde savaşıyorsunuz. Savaş alanındaki en çok sayıyı alan takım bölümü kazanmış oluyor. Yalnız Savaşçı modu ise hayatta kalma oyunlarına benzer bir kurguya sahip. Savaş boyunca en son hayatta kalan oyuncu savaşı kazanmış sayılıyor.

 

Blast Squad hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir başarılı bir oyun. Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen ve çizgi filmi andıran savaş sahneleri oyunun eğlencesini oldukça arttırıyor. Tamamen ücretsiz olan Blast Squad APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı savaşlarda kendinizi gösterin. İyi oyunlar.

Blast Squad ekran görüntüleri Blast Squad ekran görüntüleri Blast Squad ekran görüntüleri Blast Squad ekran görüntüleri Blast Squad ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder