Beat the Boss 4 ikon

Beat the Boss 4 APK

v1.5.0

Beat the Boss 4 Açıklama

Beat the Boss 4 APK, patronları döverek stres atacağınız keyifli mi keyifli Android oyunudur.


İş yerinde patronlar genelde sinir bozucu insanlar olur. Beat the Boss 4 oyununda da ofis çalışanı olarak böyle bir patrona sahipsiniz. Ancak bu oyunda stresinizi atmak için engeliniz yok. Patronunuzla kavga edecek, mini oyunlarda nişan alıp vuracak ve öfkenizi yok edeceksiniz. Oyundaki göreviniz gayet basit: Sizi çileden çıkartan patronu pataklamak, ona oyuncak silahlarla ateş etmek ve onun canını yakmak.


Oyun içerisinde 200'den fazla patron var. Tabii ki bu kadar çok patrona karşı zor bir görev sistemi sizi bekliyor. Yüzlerce alet ve silah gereçlerini kullanarak patronları haklamak sizin elinizde. Otomatik tüfeklerden havai fişeklere, sopalardan yardımcı silahlara kadar geniş bir koleksiyon sizi bekliyor. Hepsini toplayın ve patronların hakkından gelin.


Game Hive Corporation tarafından geliştirilen Beat the Boss 4 oyunu tamamen ücretsiz. Keyifli oyun kurgusu, stres attıran eğlenceli mini oyunlar ve kaliteli grafikleri ile Beat the Boss 4 APK severek oynayacağınız bir yapım. Beat the Boss 4 APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve oyuna başlayın. İyi oyunlar.

Beat the Boss 4 ekran görüntüleri Beat the Boss 4 ekran görüntüleri Beat the Boss 4 ekran görüntüleri Beat the Boss 4 ekran görüntüleri Beat the Boss 4 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

GeliştiriciGame Hive Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi05.09.2020 - 11:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme39

Dosya boyutu 152 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10564

GÜVENLİKİndireceğiniz Beat the Boss 4 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamehivecorp.beattheboss4

APK imzası: 313681f4051fda3b3c2ab2752c408bdde3acdf4b

Beat the Boss 4 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Beat the Boss 4 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder