Mutants Genetic Gladiators ikon

Mutants Genetic Gladiators

v55.323.161531

Mutants Genetic Gladiators oyunuyla genetik kodlamayla geliştirilmiş gladyatörlerin lideri olun.

 

Psiko Lider olarak katılacağınız oyun gladyatörlerin savaşı üzerine kurulmuş bir senaryoya sahip. Ancak bu gladyatörler oldukça sıradışı: hepsi genetik olarak oynanmış mutantlar ve birbirinden özel güçleri var. Lider olarak size düşen en büyük görev onları eğitmek, güçlerini geliştirmek ve tabii ki gerçek zamanlı savaşlarla onları gücünü sergilemek. Savaşlar çok oyunculu arenalarda yapılırken her oyuncunun amacı belli, dünyanın en büyük lideri olmak.

 

Mutans Genetic Gladiators'te Süvari, Undead, Siber ve Galaktik dahil toplamda 6 farklı mutant geni var. Bu genlerden de 300'den fazla gladyatör kazanabiliyorsunuz. Başlangıçta birçoğu kilitli ancak savaşlarda göstereceğiniz başarı ve kazanacağınız ödüller kilitleri açmanızı sağlıyor. Savaşlarda göstereceğiniz başarı oyunun Güçler ve Zayıflıklar sistemine dayalı ilerliyor. Bu sisteme göre binlerce saldırı ve savunma kombinasyonu oluşturarak rakibinizi gücünüz karşısında şaşırtabilirsiniz.

 

Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı bir optimizasyona sahip. Gerçek zamanlı oyunları seviyorsanız Mutans Genetic Gladiators APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. iyi eğlenceler.

Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv55.323.161531

GeliştiriciCelsius online

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.11.2018 - 12:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme110

Dosya boyutu 49.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9127

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder