Mutants Genetic Gladiators ikon

Mutants Genetic Gladiators APK

v68.407.163798

Mutants Genetic Gladiators oyunuyla genetik kodlamayla geliştirilmiş gladyatörlerin lideri olun.


Psiko Lider olarak katılacağınız oyun gladyatörlerin savaşı üzerine kurulmuş bir senaryoya sahip. Ancak bu gladyatörler oldukça sıradışı: hepsi genetik olarak oynanmış mutantlar ve birbirinden özel güçleri var. Lider olarak size düşen en büyük görev onları eğitmek, güçlerini geliştirmek ve tabii ki gerçek zamanlı savaşlarla onları gücünü sergilemek. Savaşlar çok oyunculu arenalarda yapılırken her oyuncunun amacı belli, dünyanın en büyük lideri olmak.


Mutans Genetic Gladiators'te Süvari, Undead, Siber ve Galaktik dahil toplamda 6 farklı mutant geni var. Bu genlerden de 300'den fazla gladyatör kazanabiliyorsunuz. Başlangıçta birçoğu kilitli ancak savaşlarda göstereceğiniz başarı ve kazanacağınız ödüller kilitleri açmanızı sağlıyor. Savaşlarda göstereceğiniz başarı oyunun Güçler ve Zayıflıklar sistemine dayalı ilerliyor. Bu sisteme göre binlerce saldırı ve savunma kombinasyonu oluşturarak rakibinizi gücünüz karşısında şaşırtabilirsiniz.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı bir optimizasyona sahip. Gerçek zamanlı oyunları seviyorsanız Mutans Genetic Gladiators APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. iyi eğlenceler.

Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri Mutants Genetic Gladiators ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mutants Genetic Gladiators APK son sürüm güncellemesiyle oyun dengesi geliştirilmiş, sistem optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Mutants Genetic Gladiators için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Mutants Genetic Gladiators v55.323.161531 için
Abi muttants genetic gladitors un yeni surumu gelmis surum 68 kacti hatirlamiyom bu siteye getirebilirmisin