NERF Epik Şakalar ikon

NERF Epik Şakalar APK

v1.6.3

NERF Epik Şakalar Açıklama

NERF Epik Şakalar, komik ve eğlenceli savaşları konu alan keyifli bir Android oyunudur.


Bu oyun bildiğimiz savaşlardan çok farklı bir içeriğe sahip: Şaka savaşları. Evet, bu oyunda rakibinize yakalanmadan onlara karşı şaka yaparak savaşmaya çalışıyorsunuz. Amacınız ise alandaki en iyi şakacı olmak. Yapmanız gereken karşınızdaki rakipleri vurmak ve onlara yakalanmamak.


Bazen dart fırlatacak, bazen su tabancası ile onları ıslatacaksınız. Oyun içerisinde bu tarz onlarca şaka silahı var, biriktirdiğiniz para puanları ile kilitlerini açıp kullanabilirsiniz. Ayrıca, yöneteceğiniz karakter için ninja, palyaço ve mekanik robot gibi kıyafetler mevcut. Bunları giyinerek oyunda kendinizi öne çıkarabilirsiniz.


NERF Epik Şakalar oyununun grafikleri gayet başarılı. Eğlenceli ve keyifli oyunları seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. NERF Epik Şakalar APK dosyasını ücretsiz indirerek şaka savaşlarına başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.3

GeliştiriciHoma

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.05.2020 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme164

Dosya boyutu 143 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10374

GÜVENLİKİndireceğiniz NERF Epik Şakalar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: games.nerf.epic.pranks.free

APK imzası: bd92b1c0d49415bf66d5706c2353601e531a4f27

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder