NERF Epik Şakalar ikon

NERF Epik Şakalar APK

v1.6.3

NERF Epik Şakalar, komik ve eğlenceli savaşları konu alan keyifli bir Android oyunudur.


Bu oyun bildiğimiz savaşlardan çok farklı bir içeriğe sahip: Şaka savaşları. Evet, bu oyunda rakibinize yakalanmadan onlara karşı şaka yaparak savaşmaya çalışıyorsunuz. Amacınız ise alandaki en iyi şakacı olmak. Yapmanız gereken karşınızdaki rakipleri vurmak ve onlara yakalanmamak.


Bazen dart fırlatacak, bazen su tabancası ile onları ıslatacaksınız. Oyun içerisinde bu tarz onlarca şaka silahı var, biriktirdiğiniz para puanları ile kilitlerini açıp kullanabilirsiniz. Ayrıca, yöneteceğiniz karakter için ninja, palyaço ve mekanik robot gibi kıyafetler mevcut. Bunları giyinerek oyunda kendinizi öne çıkarabilirsiniz.


NERF Epik Şakalar oyununun grafikleri gayet başarılı. Eğlenceli ve keyifli oyunları seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. NERF Epik Şakalar APK dosyasını ücretsiz indirerek şaka savaşlarına başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri NERF Epik Şakalar ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder