Red Imposter: Nightmare Christmas ikon

Red Imposter: Nightmare Christmas APK

v1.1.1

Red Imposter: Nightmare Christmas Açıklama

Red Imposter: Nightmare Christmas APK oyunu ile uzayın boşluklarında aksiyon dolu görevler sizi bekliyor.


Among Us tarzı oyun yapısı ile dikkat çeken Red Imposter: Nightmare Christmas'da uzay gemisindeki herkesi yok etmek gibi zorlu bir göreviniz var. Kulağa basit gelebilir, ancak bu görevi yaparken kimseye yakalanmamanız şart. Aksi halde kaybetmiş sayılıyorsunuz. Üstünüze düşen, hiç kimseye yakalanmamak ve mümkünse suçu başkasının üzerine atmak.


Red Imposter'ın oynanışı hem basit hem de oldukça eğlenceli. Uzay gemisinin içerisindeki nesneleri kullanarak tüm mürettebatı öldürün. Nesneleri tek parmakla kontrol etmek mümkün, bu yüzden sadece yakalanmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca, diğer oyuncuların amacı da sizinle aynı. Kendinizi korumanız şart.


Android Among Us tarzı kurgu oyunlarını seviyorsanız Red Imposter: Nightmare Christmas sizin için iyi bir seçenek olabilir. Red Imposter: Nightmare Christmas APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciOneSoft Global PTE. LTD.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi10.01.2021 - 12:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 50.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10730

GÜVENLİKİndireceğiniz Red Imposter: Nightmare Christmas APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.yolostudio.theimpostor

APK imzası: 056ea1134c45729b2e3d224e750d712add82eaf3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder