Red Imposter: Nightmare Christmas ikon

Red Imposter: Nightmare Christmas APK

v1.1.1

Red Imposter: Nightmare Christmas APK oyunu ile uzayın boşluklarında aksiyon dolu görevler sizi bekliyor.


Among Us tarzı oyun yapısı ile dikkat çeken Red Imposter: Nightmare Christmas'da uzay gemisindeki herkesi yok etmek gibi zorlu bir göreviniz var. Kulağa basit gelebilir, ancak bu görevi yaparken kimseye yakalanmamanız şart. Aksi halde kaybetmiş sayılıyorsunuz. Üstünüze düşen, hiç kimseye yakalanmamak ve mümkünse suçu başkasının üzerine atmak.


Red Imposter'ın oynanışı hem basit hem de oldukça eğlenceli. Uzay gemisinin içerisindeki nesneleri kullanarak tüm mürettebatı öldürün. Nesneleri tek parmakla kontrol etmek mümkün, bu yüzden sadece yakalanmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca, diğer oyuncuların amacı da sizinle aynı. Kendinizi korumanız şart.


Android Among Us tarzı kurgu oyunlarını seviyorsanız Red Imposter: Nightmare Christmas sizin için iyi bir seçenek olabilir. Red Imposter: Nightmare Christmas APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri Red Imposter: Nightmare Christmas ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder