Chaos Road: Savaş Yarışı ikon

Chaos Road: Savaş Yarışı APK

v1.9.2

Chaos Road: Savaş Yarışı APK oyunu ile aksiyon ve yarışın keyfini çıkarın.


Android yarış oyunu gibi görünmesine rağmen Chaos Road oldukça aksiyon dolu bir kurguya sahip. Çünkü bu oyunda yarışırken aynı zamanda savaşıyorsunuz. Yani oyunu bir tür savaş yarışı olarak düşünmeniz gerek.


Suç patronları ile mücadele edeceğiniz oyunda bu patronları yok etmenin en etkili yolu onlarla yarışmak. Bu yarışta her araba silah yüklü ve rakiplerini yok etmeye hazır. Size düşen görev silahlarınızı ve gaz pedalınızı kullanarak kötü patronları ortadan kaldırmak. Unutmadan, kendi arabanızın güvenliğini sağlamak için arabanıza zırh eklemeyi unutmayın.


Üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş oyun gayet başarılı bir görsel deneyim sunuyor. Kontroller de gayet basit. Chaos Road: Savaş Yarışı APK dosyasını ücretsiz indirerek suç patronlarına karşı yarışmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Chaos Road: Savaş Yarışı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Chaos Road: Savaş Yarışı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Chaos Road: Savaş Yarışı ekran görüntüleri Chaos Road: Savaş Yarışı ekran görüntüleri Chaos Road: Savaş Yarışı ekran görüntüleri Chaos Road: Savaş Yarışı ekran görüntüleri Chaos Road: Savaş Yarışı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder