Zone Z ikon

Zone Z

v1.2.0.10

Zone Z, aksiyon ve RPG tarzına sahip sürükleyici bir survival (hayatta kalma) oyunudur.

 

Zombi kıyametinin ardından başlayan oyun hikayesinde hayatta kalmayı başaran birkaç kişiden biri olarak zorlu şartlara karşı direniyor ve zombilere karşı savaş yürütüyorsunuz. Survival tarzı oyunlarda kaynak toplama ve barınak inşası gibi önemli aşamalar Zone Z'de de var. İlk olarak sizi hayata bağlayacak barınaktan başlıyorsunuz ve daha sonra yiyecek içecek kaynaklarını tespit ederek karakterinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz.

 

Zone Z'nin diğer zombi oyunlarına karşı öne çıkan özelliği gerçek zamanlı çok oyunculu olarak oynanması. Oyuncular birbirine düşman veya rakip değil, ancak kaynaklar azaldığında ortalık karışıyor ve oyuncular arası savaş çıkıyor. Ayrıca her zombi saldırısında diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirerek daha başarılı sonuçlar almanız mümkün. Ancak önemli olan sizin hayatta kalmanız, bu nedenle diğer oyuncularla işbirliği yapsanız bile kendi karakterinize önem vermeniz gerekiyor.

 

Küresel gerçek oyunculu zombi oyunu Zone Z'nin grafikleri gayet kaliteli ve akıcı bir oyun senaryosu var. Zone Z APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Zone Z ekran görüntüleri Zone Z ekran görüntüleri Zone Z ekran görüntüleri Zone Z ekran görüntüleri Zone Z ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.0.10

GeliştiriciKingsGroup Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi14.01.2019 - 22:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme52

Dosya boyutu 95.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9267

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder