Dragon Hills 2 ikon

Dragon Hills 2

v1.1.4

Dragon Hills 2, ejderhanızla birlikte sevgilinizi kurtarmak için aksiyon dolu hikayeye çıktığınız eğlenceli bir oyun.


Oyunun hikayesi birinci seride olduğu gibi yine kadın karakteri kaçıranları yakalamak üzerine kurulu. Fakat bu sefer yepyeni bölümler ve yeni düşmanlarla birlikte birincisinden çok daha zor bir kurtarma hikayesi var karşınızda. Zombiler, ejderhalar, kovboylar, büyücüler... Düşmanınız aklınıza gelebilecek tüm kötü karakterlere sahip ve onları yenmek için en büyük yardımcınız, size eşlik eden sevimli ejderha. Düşmanlarınızı gördüğünüz yerde ejderhanızla ezmek ve olabildiğince en ileriye gitmek zorundasınız. Oyundaki başarınıza göre kazanacağınız parapuanlarla ejderhanızın gücünü arttırabilir veya daha iyi bir ejderha satın alabilirsiniz.


Sezgisel olarak tek dokunuşla kontrol edilebilen oyun bölümlerinin hepsi farklı dünyalar olarak tasarlanmış. Her bölümde kule fethetme ve iksir keşfetme gibi tamamlamanız gereken bir takım görevler yer alıyor. Bu görevleri tamamladığınızda daha fazla puan kazanıyor ve bir sonraki bölüme daha güçlü geçiyorsunuz. Çizgi filmi andıran grafikleriyle oldukça eğlenceli bir akışa sahip olan Dragon Hills 2'yi hemen indirin ve hikayedeki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performans optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.4

GeliştiriciRebel Twins

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi16.10.2017 - 14:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme155

Dosya boyutu 78.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7876

Güvenlik seçicileri
Dragon Hills 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Dragon Hills 2 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder