Dragon Hills 2 ikon

Dragon Hills 2 APK

v1.1.4

Dragon Hills 2 Açıklama

Dragon Hills 2, ejderhanızla birlikte sevgilinizi kurtarmak için aksiyon dolu hikayeye çıktığınız eğlenceli bir oyun.


Oyunun hikayesi birinci seride olduğu gibi yine kadın karakteri kaçıranları yakalamak üzerine kurulu. Fakat bu sefer yepyeni bölümler ve yeni düşmanlarla birlikte birincisinden çok daha zor bir kurtarma hikayesi var karşınızda. Zombiler, ejderhalar, kovboylar, büyücüler... Düşmanınız aklınıza gelebilecek tüm kötü karakterlere sahip ve onları yenmek için en büyük yardımcınız, size eşlik eden sevimli ejderha. Düşmanlarınızı gördüğünüz yerde ejderhanızla ezmek ve olabildiğince en ileriye gitmek zorundasınız. Oyundaki başarınıza göre kazanacağınız parapuanlarla ejderhanızın gücünü arttırabilir veya daha iyi bir ejderha satın alabilirsiniz.


Sezgisel olarak tek dokunuşla kontrol edilebilen oyun bölümlerinin hepsi farklı dünyalar olarak tasarlanmış. Her bölümde kule fethetme ve iksir keşfetme gibi tamamlamanız gereken bir takım görevler yer alıyor. Bu görevleri tamamladığınızda daha fazla puan kazanıyor ve bir sonraki bölüme daha güçlü geçiyorsunuz. Çizgi filmi andıran grafikleriyle oldukça eğlenceli bir akışa sahip olan Dragon Hills 2'yi hemen indirin ve hikayedeki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Oyun performans optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.
Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.4

GeliştiriciRebel Twins

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi16.10.2017 - 14:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme166

Dosya boyutu 80.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7876

GÜVENLİKİndireceğiniz Dragon Hills 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rebeltwins.dragonhills2

Dragon Hills 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dragon Hills 2 versiyonları:
  • 1. Dragon Hills 2 v1.0.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder