Dragon Hills 2 ikon

Dragon Hills 2 APK

v1.1.4

Dragon Hills 2, ejderhanızla birlikte sevgilinizi kurtarmak için aksiyon dolu hikayeye çıktığınız eğlenceli bir oyun.


Oyunun hikayesi birinci seride olduğu gibi yine kadın karakteri kaçıranları yakalamak üzerine kurulu. Fakat bu sefer yepyeni bölümler ve yeni düşmanlarla birlikte birincisinden çok daha zor bir kurtarma hikayesi var karşınızda. Zombiler, ejderhalar, kovboylar, büyücüler... Düşmanınız aklınıza gelebilecek tüm kötü karakterlere sahip ve onları yenmek için en büyük yardımcınız, size eşlik eden sevimli ejderha. Düşmanlarınızı gördüğünüz yerde ejderhanızla ezmek ve olabildiğince en ileriye gitmek zorundasınız. Oyundaki başarınıza göre kazanacağınız parapuanlarla ejderhanızın gücünü arttırabilir veya daha iyi bir ejderha satın alabilirsiniz.


Sezgisel olarak tek dokunuşla kontrol edilebilen oyun bölümlerinin hepsi farklı dünyalar olarak tasarlanmış. Her bölümde kule fethetme ve iksir keşfetme gibi tamamlamanız gereken bir takım görevler yer alıyor. Bu görevleri tamamladığınızda daha fazla puan kazanıyor ve bir sonraki bölüme daha güçlü geçiyorsunuz. Çizgi filmi andıran grafikleriyle oldukça eğlenceli bir akışa sahip olan Dragon Hills 2'yi hemen indirin ve hikayedeki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri Dragon Hills 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performans optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder