Noblemen: 1896 ikon

Noblemen: 1896 APK

v1.03.19.3

Noblemen: 1896, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürükleyici bir savaş ve strateji oyunudur.


1896 yılında geçen oyun hikayesinde aksiyon dolu bir savaşı kazanmak için mücadele ediyor, askerinizle brilikte taktik stratejilerinizi uygulayarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda temel olarak bir tane asker sizin kontrolünüz altında, ancak savaşın kaderini belirleyecek olan da sizsiniz. Yeri geldiğinde askerinizle birlikte düşman birliklerinin bölgesine sızarak istihbarat taşıyacak, yeri geldiğinde ise öncü saldırı kuvveti olarak size verilen görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Noblemen: 1896 hem savaş hem de günlük görevleri üzerinden ilerliyor. Ordunuzun savaşı kazanabilmesi için tamamlayacağınız askeri görevler oldukça kritik önemde. Bu nedenle savaş alanında hayatta kalmanız şart. Siz olmazsanız, ordunuz başarıya ulaşamıyor. Oyunun grafikleri 1800'lü yılların tarzına uygun bir şekilde geliştirildiği için tarihi bir oyun oynadığınızı hissediyorsunuz. Android aksiyon ve strateji oyunlarını seviyorsanız Noblemen: 1896 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Noblemen: 1896 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Noblemen: 1896 ekran görüntüleri Noblemen: 1896 ekran görüntüleri Noblemen: 1896 ekran görüntüleri Noblemen: 1896 ekran görüntüleri Noblemen: 1896 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder