Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Ultimate Ninja Blazing

Ultimate Ninja Blazing

v1.5.10
reklamlar
Ultimate Ninja Blazing
Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Ultimate Ninja Blazing Açıklama

Japonların ünlü anime çizgi film karakteri Naruto Shippuden ve arkadaşlarının, kötülük elçisi ninjalara karşı yürüttüğü mücadeleyi konu alan Ultimate Ninja Blazing oyununda, seçeceğiniz karakterlerle birlikte kötülerin üstesinden gelmelisiniz.

 

RPG tarzında geliştirilen oyundaki karakterlerin her biri özel yeteneklere sahip ve ninjalar oyun başlangıcında güçlerinin en düşük seviyesinde başlıyorlar. Kuracağınız takımla birlikte girdiğiniz dövüşlerden kazanacağınız puanlarla ninjalarınızın yeteneklerini geliştirerek onları daha güçlü kılmalısınız. Anime karakterlerinin yüksek kalite grafiklerle oldukça başarılı canlandırıldığı oyunda, arkadaşlarıyla oynamayı sevenler için multiplayer desteği de bulunuyor. Zorlu rakip ve görevleri geçmek için arkadaşlarınızla güç birliği yapabilir ve seviye yükselmesini birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

reklamlar

Ultimate Ninja Blazing Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 9 ay önce Ultimate Ninja Blazing v1.5.2 İçin
muthiş tavsiye ederim