Ultimate Ninja Blazing ikon

Ultimate Ninja Blazing APK

v2.21.2

Japonların ünlü anime çizgi film karakteri Naruto Shippuden ve arkadaşlarının, kötülük elçisi ninjalara karşı yürüttüğü mücadeleyi konu alan Ultimate Ninja Blazing oyununda, seçeceğiniz karakterlerle birlikte kötülerin üstesinden gelmelisiniz.


RPG tarzında geliştirilen oyundaki karakterlerin her biri özel yeteneklere sahip ve ninjalar oyun başlangıcında güçlerinin en düşük seviyesinde başlıyorlar. Kuracağınız takımla birlikte girdiğiniz dövüşlerden kazanacağınız puanlarla ninjalarınızın yeteneklerini geliştirerek onları daha güçlü kılmalısınız. Anime karakterlerinin yüksek kalite grafiklerle oldukça başarılı canlandırıldığı oyunda, arkadaşlarıyla oynamayı sevenler için multiplayer desteği de bulunuyor. Zorlu rakip ve görevleri geçmek için arkadaşlarınızla güç birliği yapabilir ve seviye yükselmesini birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ultimate Ninja Blazing APK yeni güncellemesi oyundaki hataları düzeltiyor.

Yorumlar

Ultimate Ninja Blazing için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Ultimate Ninja Blazing v1.5.2 için
muthiş tavsiye ederim