Ultimate Ninja Blazing

Ultimate Ninja Blazing

v1.5.10

Japonların ünlü anime çizgi film karakteri Naruto Shippuden ve arkadaşlarının, kötülük elçisi ninjalara karşı yürüttüğü mücadeleyi konu alan Ultimate Ninja Blazing oyununda, seçeceğiniz karakterlerle birlikte kötülerin üstesinden gelmelisiniz.

 

RPG tarzında geliştirilen oyundaki karakterlerin her biri özel yeteneklere sahip ve ninjalar oyun başlangıcında güçlerinin en düşük seviyesinde başlıyorlar. Kuracağınız takımla birlikte girdiğiniz dövüşlerden kazanacağınız puanlarla ninjalarınızın yeteneklerini geliştirerek onları daha güçlü kılmalısınız. Anime karakterlerinin yüksek kalite grafiklerle oldukça başarılı canlandırıldığı oyunda, arkadaşlarıyla oynamayı sevenler için multiplayer desteği de bulunuyor. Zorlu rakip ve görevleri geçmek için arkadaşlarınızla güç birliği yapabilir ve seviye yükselmesini birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri Ultimate Ninja Blazing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.10

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme335

Eklenme tarihi9 ay önce

Dosya boyutu 21.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7461

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Ultimate Ninja Blazing Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Ultimate Ninja Blazing v1.5.2 için
muthiş tavsiye ederim