Justice League Action Run ikon

Justice League Action Run APK

v1.0

Warner Bros'un süper kahramanları koşu oyunu Justice League Action Run ile aksiyon dolu yeni bir maceraya atılıyor.

 

Koşu oyunu tarzında geliştirilen oyunda Batman, Superman, Wonder Woman, Firestorm ve Cyborg'den oluşan özel karakterlerin lideri siz oluyorsunuz ve bu kahramanları zorlu bir parkurda engellere takılmadan ilerlemesini sağlamanız gerekiyor. Parkur sırasında kahramanların özel yeteneklerini kullanabilecekleri kartları toplayarak önünüze çıkacak düşmanlara karşı güç topluyorsunuz. Her parkurun sonunda görevi tamamlamak ve bölümü geçmek için önünüze çıkacak kötü karakterler Joker, Darkseid Lex Luthor veya Lobo'yu topladığınız gücünüz ve kahramanların özel yetenekleri ile yenmeniz şart. Oyunda bu şekilde toplamda 150'den fazla görev bulunuyor. Başlangıçta bu görevleri tek bir karakterle yerine getiriyorsunuz ama puan topladıkça ve görevleri tamamladıkça yeni karakterlerin ve karakter kıyafetlerinin kilidi açılıyor.

 

Yüksek kalite grafiklerle desteklenen Justice League Action Run oldukça eğlenceli bir oyun olmuş. Şu an için maalesef Türkçe desteği bulunmamasına rağmen oyun kısa sürede Türkiye pazarında popüler listesine girmiş durumda.

Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri
Artıları

Yüksek kalite grafikler,

Karakterlerin özel yeteneklerini kullanabilmesi,

Zorluk seviyesi farklı bölüm sonu görevleri,

Akıcı oyun senaryosu.

Eksileri

Özel karakter kilitleri biraz daha erken açılabilir.

Yorumlar

Justice League Action Run için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Justice League Action Run v1.0 için
Bir kara yüklerin ama yine yukleyeceğim