Justice League Action Run ikon

Justice League Action Run APK

v1.0

Justice League Action Run Açıklama

Warner Bros'un süper kahramanları koşu oyunu Justice League Action Run ile aksiyon dolu yeni bir maceraya atılıyor.

 

Koşu oyunu tarzında geliştirilen oyunda Batman, Superman, Wonder Woman, Firestorm ve Cyborg'den oluşan özel karakterlerin lideri siz oluyorsunuz ve bu kahramanları zorlu bir parkurda engellere takılmadan ilerlemesini sağlamanız gerekiyor. Parkur sırasında kahramanların özel yeteneklerini kullanabilecekleri kartları toplayarak önünüze çıkacak düşmanlara karşı güç topluyorsunuz. Her parkurun sonunda görevi tamamlamak ve bölümü geçmek için önünüze çıkacak kötü karakterler Joker, Darkseid Lex Luthor veya Lobo'yu topladığınız gücünüz ve kahramanların özel yetenekleri ile yenmeniz şart. Oyunda bu şekilde toplamda 150'den fazla görev bulunuyor. Başlangıçta bu görevleri tek bir karakterle yerine getiriyorsunuz ama puan topladıkça ve görevleri tamamladıkça yeni karakterlerin ve karakter kıyafetlerinin kilidi açılıyor.

 

Yüksek kalite grafiklerle desteklenen Justice League Action Run oldukça eğlenceli bir oyun olmuş. Şu an için maalesef Türkçe desteği bulunmamasına rağmen oyun kısa sürede Türkiye pazarında popüler listesine girmiş durumda.

Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri Justice League Action Run ekran görüntüleri
Artıları

Yüksek kalite grafikler,

Karakterlerin özel yeteneklerini kullanabilmesi,

Zorluk seviyesi farklı bölüm sonu görevleri,

Akıcı oyun senaryosu.

Eksileri

Özel karakter kilitleri biraz daha erken açılabilir.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciWarner Bros. International Enterprises

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2017 - 11:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme664

Dosya boyutu 61.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7505

GÜVENLİKİndireceğiniz Justice League Action Run APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wb.goog.jlar

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

5 kullanıcı oyuna göre

Justice League Action Run için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Justice League Action Run v1.0 için
Bir kara yüklerin ama yine yukleyeceğim