World War Heroes WW2 Shooter ikon

World War Heroes WW2 Shooter APK

v1.40.5

World War Heroes WW2 Shooter Açıklama

World War Heroes WW2 aksiyon ve savaş sevenler için muhteşem bir oyun.


İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen oyun hikayesinde birliklerinizle birlikte savaşlara katılacak, düşmanı yenmek taktik stratejilerle çarpışacaksınız. Oyunun atmosferi 2. Dünya Savaşına uygun olarak geliştirildiği için oldukça fantastik bir deneyim sizi bekliyor. Toplamda 7 farklı muharebe var. Ancak klanlara katılarak gerçek oyuncularla birlikte istediğiniz kadar savaşlara katılabilirsiniz.


World War Heroes: WW2 Nişancı Oyunu geniş oyun modları ve kurguları ile birçok savaş oyunundan farklı bir yapıya sahip. Ölüm maçları, bomba modları ve özel tim harekatları gibi oldukça geniş içeriği sayesinde aksiyon ve savaşa doyuyorsunuz. Android savaş oyunları içerisinde tarihi dokusuyla öne çıkan oyunu oynamak için World War Heroes WW2 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyun XAPK formatında olduğu için hemen alttaki kurulum talimatlarına kurmanız gerekiyor. İyi oyunlar

Son güncellemede neler var?

World War Heroes APK son sürüm güncellemesinde:

Klan katılma sistemi yenilenmiş,

Klan arama sistemi geliştirilmiş,

Klan üyelik seviyeleri eklenmiş,

Klan açıklaması yenilenmiş,

Klan aktivite günlüğü eklenmiş,

Klan sıralama sistemi yenilenmiş.

World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.40.5

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi26.12.2018 - 11:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme976

Dosya boyutu 1.43 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9242

GÜVENLİKİndireceğiniz World War Heroes WW2 Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamedevltd.wwh

APK imzası: c83f4f2c80ef23f656843d2819c128e8d6664d7f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

World War Heroes WW2 Shooter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

World War Heroes WW2 Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World War Heroes WW2 Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

6 kullanıcı oyuna göre

World War Heroes WW2 Shooter için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce World War Heroes WW2 Shooter v1.9.5 için
harika