World War Heroes WW2 Shooter ikon

World War Heroes WW2 Shooter APK

v1.9.5

World War Heroes WW2 aksiyon ve savaş sevenler için muhteşem bir oyun.

 

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen oyun hikayesinde birliklerinizle birlikte savaşlara katılacak, düşmanı yenmek taktik stratejilerle çarpışacaksınız. Oyunun atmosferi 2. Dünya Savaşına uygun olarak geliştirildiği için oldukça fantastik bir deneyim sizi bekliyor. Toplamda 7 farklı muharebe var. Ancak klanlara katılarak gerçek oyuncularla birlikte istediğiniz kadar savaşlara katılabilirsiniz.

 

World War Heroes: WW2 Nişancı Oyunu geniş oyun modları ve kurguları ile birçok savaş oyunundan farklı bir yapıya sahip. Ölüm maçları, bomba modları ve özel tim harekatları gibi oldukça geniş içeriği sayesinde aksiyon ve savaşa doyuyorsunuz. Android savaş oyunları içerisinde tarihi dokusuyla öne çıkan oyunu oynamak için World War Heroes WW2 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyun XAPK formatında olduğu için hemen alttaki kurulum talimatlarına kurmanız gerekiyor. İyi oyunlar

World War Heroes WW2 Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World War Heroes WW2 Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri World War Heroes WW2 Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

World War Heroes WW2 Shooter için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce World War Heroes WW2 Shooter v1.9.5 için
harika