War Thunder Edge ikon

War Thunder Edge APK

v1.5.2.26

War Thunder Edge Açıklama

War Thunder Edge APK oyunu ile efsanevi askeri savaşlara katılın.


War Thunder Edge Android için geliştirilen aksiyon dolu bir savaş oyunu. Ancak bu oyunu diğer savaş oyunlarından ayıran bir özelliği var: Gerçek askeri araçlarla savaş. Modern ve konvansiyonel askeri araçların yer aldığı bu oyunda hava, deniz ve kara savaş araçlarını kullanacak, rakiplerinizi yok etmek için savaşacaksınız.


İkinci Dünya Savaşı temalı geliştirilen bu oyunda Almanya, Japonya, Fransa, Birleşik Devletler ve Sovyet Rusya gibi birçok devlet bulunuyor. Kendinize bir devlet seçerek gireceğiniz savaşlardaki göreviniz elbette düşmanı yenmek. Tanklardan gemilere, savaş uçaklarından zeplinlere kadar geniş askeri araç seçeneği ile oyundaki aksiyon sizi heyecanlandıracak. 20. yüzyılın savaş meydanlarını temsil eden savaş haritalarına sahip oyun içerisinde gerçekçi fiziksel hasarlar ve göz alıcı grafik modellemesi oyundaki aksiyon heyecanını yaşamanızı sağlıyor. PvP ve MMO tabanlı oyun modlarında katılacağınız savaşlarda kendi ordunuzu yönetin ve devletinizin zaferi için düşmanlarla çarpışın. War Thunder Edge APK dosyasını hemen indirin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

War Thunder Edge ekran görüntüleri War Thunder Edge ekran görüntüleri War Thunder Edge ekran görüntüleri War Thunder Edge ekran görüntüleri War Thunder Edge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.2.26

GeliştiriciGAIJIN NETWORK LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 10.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi29 gün önce

Eklenme tarihi23.03.2024 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 137 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11622

GÜVENLİKİndireceğiniz War Thunder Edge APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gaijingames.wtm

APK imzası: 16951b7814c873791990b91ba1111a300c4f9174

War Thunder Edge nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. War Thunder Edge APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder