Apple Knight Action Platformer ikon

Apple Knight Action Platformer APK

v2.0.1

Apple Knight: Action Platformer oyunuyla macera dolu platform savaşına katılın.


Retro tarzı grafiklerle öne çıkan oyunda kötü sihirbazlara, şövalyelere ve yaratık ordularına karşı büyük bir savaşa başlıyorsunuz. Bu savaşta zıplamak, duvar tırmanmak, havada kaymak ve asılı kalmak gibi birçok farklı hareket yeteneğiniz var. Onlarca level'dan oluşan bölümlerde herbiri fantastik olan savaşlara katılarak rakiplerinizi yok edin, üstün başarı ödüllerinin kilidini açın.


Android platform oyunları arasında, atari ve retro tarzını kusursuz biçimde bir araya getiren Apple Knight Action Platformer, boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet ideal bir seçim olur. Oyunun sevmediğimiz iki özelliği var. Birincisi, Türkçe dil desteği maalesef yok. İkincisi ise akıcı bir oyun hikayesi bulunmuyor. Aslında bu kötü bir özellik değil, çünkü her level'da farklı bir savaş kurgusu karşınıza çıkıyor.

Apple Knight Action Platformer ekran görüntüleri Apple Knight Action Platformer ekran görüntüleri Apple Knight Action Platformer ekran görüntüleri Apple Knight Action Platformer ekran görüntüleri Apple Knight Action Platformer ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder