Super Mechs ikon

Super Mechs

v4.901 ARM

Super Mechs, kendi robotlarınızı geliştirip aksiyon dolu dövüşlere katıldığınız oldukça başarılı ve eğlenceli bir oyun.

 

Robot dövüşleri üzerinden ilerleyen Super Mechs'in öne çıkan özelliği, dövüşlerde kullanacağınız robotları tamamen sizin geliştiriyor olmanız. Dövüşlerde kullanacağınız mekanik robotu tamamen siz geliştirecek ve istediğiniz silah ve yeteneklerle donatacaksınız. Robotunuzla katılacağınız dövüşleri hem gerçek oyunculara karşı PvP modunda hem de arkadaşlarınızla yapma seçeneğiniz var. Başlangıçta robotunuzun gücü biraz düşük oluyor, ama her dövüş sonrasında hamle ve başarı oranınıza göre kazandığınız para puanlarla robotunuzu geliştirebilirsiniz. Robotunuzun gelişimi ve yetenekleri tamamen sizin kontrolünüzde olduğu için her detayıyla doğrudan ilgilenmeniz gerekiyor.

 

Super Mechs'in fantastik arenalarında yapacağınız dövüşlerde sıra tabanlı tatiksel hamlenizle rakibe karşı bir adım öne geçme şansınız var. Ancak, kendi hamlenizi yaptıktan sonra rakibinizin hamlesini de kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi halde sizden daha güçlü bir hamle çıkartan rakibiniz avantajlı duruma geçebiliyor.

 

Kendi robotunuzu geliştirerek oynayacağınız Super Mechs, robot oyunlarına çok farklı bir oyun deneyimi kazandırmış durumda. APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Super Mechs ekran görüntüleri Super Mechs ekran görüntüleri Super Mechs ekran görüntüleri Super Mechs ekran görüntüleri Super Mechs ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni 2'ye 2 savaş etkinlikleri,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.901 ARM

GeliştiriciTacticsoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.12.2017 - 15:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme977

Dosya boyutu 54.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8046

Güvenlik seçicileri
Super Mechs eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Super Mechs versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder