Power Rangers: Legacy Wars ikon

Power Rangers: Legacy Wars APK

v2.9.4

Geçmişte çizgi filmleriyle efsane olan karakterler Power Rangers: Legacy Wars oyunuyla yeni bir maceraya atılıyor.


Oyunun konusu Rita Repulsa ismindeki uzay canavarının kötülüğü yaymak için geliştirdiği robot ve canavalarlara karşı mücadele üzerine kurulmuş. FPS tarzında yetiştireceğiniz özel Power Rangers karakteriyle bu mücadeleye katılıyor ve size verilen özel görevleri yerine getiriyorsunuz. Karakterinizin gelişimi ve yetenek güçleri tamamen size bağlı. Oyun sırasında toplayacağınız değerli ödülleri biriktirerek onları karakterinizin gelişimi için harcamanız gerekiyor. Karakteriniz güçlendikçe düşmanlarınızı daha kolay yenecek ve bu sayede 40'tan fazla yeni Power Rangers karakterinin kilidini açabileceksiniz.


Gerçek zamanlı oyun deneyimi sunan Power Rangers: Legacy Wars'ta özel görevlerin dışında PvP modu da bulunuyor. Dövüş arenası olarak geliştirilen bu modda karakterinizin özel yetenekleriyle karşınıza çıkan rakiplerinizi yenerek seviyenizi hızlıca yükseltebilirsiniz.

Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Power Rangers: Legacy Wars APK son sürüm ile;

Yolsuzluk bölgeleri isimli yeni bir alan eklenmiş,

Savaşçı karakterlere özel yeni skinler eklenmiş.

Artıları

Konsol kalitesinde yüksek grafikler,

Akıcı oyun hikayesi,

Gelişmiş FPS modu.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder