Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Power Rangers: Legacy Wars

Power Rangers: Legacy Wars

v1.4.1
reklamlar
Power Rangers: Legacy Wars
Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars ekran görüntüleri Power Rangers: Legacy Wars tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Power Rangers: Legacy Wars Açıklama

Geçmişte çizgi filmleriyle efsane olan karakterler Power Rangers: Legacy Wars oyunuyla yeni bir maceraya atılıyor.

 

Oyunun konusu Rita Repulsa ismindeki uzay canavarının kötülüğü yaymak için geliştirdiği robot ve canavalarlara karşı mücadele üzerine kurulmuş. FPS tarzında yetiştireceğiniz özel Power Rangers karakteriyle bu mücadeleye katılıyor ve size verilen özel görevleri yerine getiriyorsunuz. Karakterinizin gelişimi ve yetenek güçleri tamamen size bağlı. Oyun sırasında toplayacağınız değerli ödülleri biriktirerek onları karakterinizin gelişimi için harcamanız gerekiyor. Karakteriniz güçlendikçe düşmanlarınızı daha kolay yenecek ve bu sayede 40'tan fazla yeni Power Rangers karakterinin kilidini açabileceksiniz.

 

Gerçek zamanlı oyun deneyimi sunan Power Rangers: Legacy Wars'ta özel görevlerin dışında PvP modu da bulunuyor. Dövüş arenası olarak geliştirilen bu modda karakterinizin özel yetenekleriyle karşınıza çıkan rakiplerinizi yenerek seviyenizi hızlıca yükseltebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Sohbet sistemindeki hata düzeltildi,

Çeşitli hata düzeltmeleri yapıldı.

Artıları

Konsol kalitesinde yüksek grafikler,

Akıcı oyun hikayesi,

Gelişmiş FPS modu.

reklamlar

Power Rangers: Legacy Wars Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: