Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Shadow Battle 2.0

Shadow Battle 2.0

v2.0.23
reklamlar
Shadow Battle 2.0
Shadow Battle 2.0 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.0 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.0 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.0 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.0 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.0 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Shadow Battle 2.0 Açıklama

Gölge savaşçıları Shadow Battle 2.0 ile karşı karşıya geliyor.

 

Özel yeteneklere sahip gölge savaşçılar gezegen imparatorluğu için amansız bir aksiyon mücadelesine başlıyorlar. Kendi karakterinizi seçerek mücadeleye başladığınız oyunda her karakterin gücüne göre bir sınıfı bulunuyor. Hardcore sınıflarına ayrılan karakterlerin özel yetenekleri gelişimlerine bağlı olarak bir üst sınıftaki özel yeteneklerle değişime uğrayabiliyor. Özel yeteneği geliştirmek için ihtiyacınız olan para puanları ise dövüşlerde rakiplerinize üstün gelerek kazanabilirsiniz.

 

Yüksek kalite grafiklerle işlenen oyunun kontrolleri oldukça sade bir yapıda tutulmuş. Ekrana yapacağınız uzun ve kısa dokunuşlara göre vuruş şiddetini ayarlayabilir; ölümcül çizgi vuruşu için yakınınızda duran rakibinize doğru parmağınızı çekmeniz yeterli oluyor. Başarılı yapay zekası ile akıcı bir oyun hikayesine sahip olan Shadow Battle 2 oyununu ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Güncelleme Notları

Yeni kahramanlar: Necrowitch, Zenos, Reaper,
Galaktik hakimiyeti modu,
Yeni yükseltme mekaniği,
Yeni efektler,
Yeni özel beceriler,
Beceri istatistiklerinde bazı düzenlemeler,
Hata düzeltmeleri.
reklamlar

Shadow Battle 2.0 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: