Block Fortress: Empires ikon

Block Fortress: Empires APK

v2.00.16

Block Fortress: Empires Açıklama

Block Fortress: Empires, kule savunmaya dayalı başarılı bir Android oyunudur.


Oyun hikayesi gizemli ve tehlikeli evrenler arasında geçiyor. Yalnız olarak başlayacağınız bir gezegen var ve bu gezegeni inşa sıfırdan inşa ederek büyütmeniz gerekiyor. Temel göreviniz ise diğer gezegendeki oyuncuların saldırısına karşı hayatta kalmaya çalışmak ve kurmuş olduğunuz evreni korumak. Bir nevi kule savunma tarzını andıran bu görevi karakterinizin savaş yeteneklerini geliştirerek yerine getirmeye çalışıyorsunuz.


Oyundaki temel göreviniz, karakterin savaş yeteneklerini geliştirmek ve diğer evrendeki oyuncuların bölgelerini ele geçirmek. Ancak bu görevler hiç de kolay değil; karakterinizin savaş yeteneklerini geliştirmeniz, yeni silah türlerini alarak savaşlara katılmanız gerekiyor. Ayrıca size yardımcı olacak robot askerler üreterek kendi evreninizi sürekli koruma altında tutmanız şart.


Aksiyon dolu kurgusuyla öne çıkan Block Fortress: Empires hem kendine özgü oyun yapısı hem de geniş oyun içeriği ile oldukça iyi bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Kule savunma ve aksiyon tarzı Android oyunları seviyorsanız oyuna ait Block Fortress: Empires APK dosyasını indirip kurarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Block Fortress: Empires APK son sürüm güncellemesinde çeşitli hatalar düzeltilmiş.

Block Fortress: Empires ekran görüntüleri Block Fortress: Empires ekran görüntüleri Block Fortress: Empires ekran görüntüleri Block Fortress: Empires ekran görüntüleri Block Fortress: Empires ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.00.16

GeliştiriciFoursaken Media

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.07.2019 - 13:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme46

Dosya boyutu 343 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9704

GÜVENLİKİndireceğiniz Block Fortress: Empires APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.foursakenmedia.blockfortressempires

APK imzası: 6d63d10fa3946ff66ac05f520354c42c3d1e4f83

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Block Fortress: Empires oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Block Fortress: Empires nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Block Fortress: Empires APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder