Squad Alpha - Action Shooting ikon

Squad Alpha - Action Shooting APK

v1.3.2

Android nişancı oyunu Squad Alpha - Action Shooting APK oyunu ile gerçek zamanlı savaşlara katılın.


Nişancılık oyunlarında kendinizi yetenekli görüyor musunuz? Squad Alpha oyununda gerçek oyunculara karşı yeteneklerinizi gösterin. 4 yetenekli savaşçı karakterinden birisini seçerek başlayacağınız oyunda düşmanlarınızla bir haritada karşılaşacak ve hepsini alt etmeye çalışacaksınız. Oyundaki savaşlar genelde kısa süreli ve küçük haritalarda gerçekleşiyor. Bu nedenle olabildiğince hızlı bir şekilde hareket etmeli ve rakiplerinizi yenmelisiniz.


Android aksiyon oyunları arasında oldukça popüler olan Squad Alpha APK oyununda 30'dan fazla silah modeli ve savaşçı karakteriniz için özelleştirme seçenekleri var. Her oyuncu kendi tarzını savaş alanında rakiplere gösterebilir. Özellikle ileri seviye oyuncular üst düzey geliştirmelerle rakiplerinden kolayca ayrılıyor. Ancak unutmayın, siz de iyi bir savaşçı olduğunuzda her türlü rakibi yenebilirsiniz.


SayGames ekibinin ücretsiz olarak oyunculara sunduğu oyunu oynamak için Squad Alpha APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurmanız yeterli. Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. Hemen oyuna ait kurulum dosyasını indirip kurun ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Squad Alpha - Action Shooting nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Squad Alpha - Action Shooting APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Squad Alpha - Action Shooting ekran görüntüleri Squad Alpha - Action Shooting ekran görüntüleri Squad Alpha - Action Shooting ekran görüntüleri Squad Alpha - Action Shooting ekran görüntüleri Squad Alpha - Action Shooting ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder