Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış ikon

Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış APK

v1.3.8

Aksiyon dolu Zombie Frontier 4 APK oyununda FPS tabanlı zombi savaşlarına katılacaksınız.


FPS tabanlı geliştirilen Zombie Frontier 4'te inanılmaz bir zombi mücadelesi sizi bekliyor. Oyunun hikayesine göre zombiler dünyayı işgal etmeye başlamış ve zombi kıyameti yaşanmaktadır. Zombi virüsüne yakalanmayan birkaç insandan birisini kontrol edeceğiniz bu hikayede size düşen görev zombilerle savaşmak. Zombileri öldürerek virüsün yayılmasını önlemeye çalışıyor, sağlıklı insanları bir araya getirerek kendinize bir yaşam alanı inşa ediyorsunuz.


Zombie Frontier 4'ün akıcı hikayesinde oldukça detaylı bir oyun kurgusu bulunuyor. Silahlardan yaşam alanına, sağlık aletlerinden bina yapılarına kadar her detay oldukça kapsamlı şekilde geliştirilmiş. Zombi kıyametinde hayatta kalmak için her detay önem taşıyor, bu nedenle savaşırken kendi kaynaklarınızı doğru şekilde yönetmeniz gerekiyor.


Android nişancı oyunları ve zombi savaşı oyunları arasında oldukça popüler olan Frontier serisi dördüncü sürümü ile oyun severleri davet ediyor. Zombie Frontier 4 APK dosyasını hemen indirin ve zombilere karşı savaşta yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış ekran görüntüleri Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış ekran görüntüleri Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış ekran görüntüleri Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış ekran görüntüleri Zombie Frontier 4: 3D FPS Atış ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder