456: Survival game ikon

456: Survival game APK

v1.0.4

456: Survival game APK oyunu ile Squid Game dizisindeki oyunları yaşayın.


Netflix platformunun 2021 yılındaki en çok izlenen dizisi olan Squid Game'de büyük bir hayatta kalma savaşı vardı. 456: Survival game oyunu da tam olarak bu hayatta kalmayı konu edinen bir oyun. Dizinin ana karakteri olan 456 numaralı oyuncu üzerinden ilerleyen bu yapımda kırmızı ışık yeşil ışık, halat çekme, cam atlama ve şeker parçası kırma oyunlarını kendiniz oynuyorsunuz. Dizide olduğu gibi bu oyunlardan başarısız olanlar eleniyor. Bu yüzden oyunların hepsini dikkatlice oynamanız gerek.


Yologames ekibi tarafından geliştirilen ve Android squid game benzeri oyunlar arasında oldukça popüler olan bu yapım tamamen ücretsiz. 456: Survival game APK kurulum dosyasını hemen indirip telefonunuza kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğleceler.

456: Survival game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 456: Survival game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
456: Survival game ekran görüntüleri 456: Survival game ekran görüntüleri 456: Survival game ekran görüntüleri 456: Survival game ekran görüntüleri 456: Survival game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder