Zaptiye Osmanlı ikon

Zaptiye Osmanlı APK

v1.20

Zaptiye Osmanlı oyunuyla şehirdeki eşkıyaları yakalayın.

 

Aksiyon tarzında geliştirilen oyunda Osmanlı Devleti dönemindeki polis teşkılatında görevli bir zaptiyeyi kontrol ediyorsunuz. Amacınızsa şehirde yaşayan vatandaşları rahatsız eden eşkıyaları vurmak. Klasik tarz eski dönem silahınız veya bıçağınızla bunu yapmanız mümkün. Ayrıca istersenz gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla da vuruşabilirsiniz. En yüksek puanı toplayan oyuncular liderlik sıralamasında listeleniyor.

 

Zaptiye Osmanlı oyununda çevre tasarımı Osmanlı dönemine uygun olarak yapılmış. Evler, yollar ve oyuncuların kıyafetleri gayet başarılı görünüyor. Android için Osmanlı dönemi oyunları arasında yer alan Zaptiye Osmanlı APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Zaptiye Osmanlı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zaptiye Osmanlı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zaptiye Osmanlı ekran görüntüleri Zaptiye Osmanlı ekran görüntüleri Zaptiye Osmanlı ekran görüntüleri Zaptiye Osmanlı ekran görüntüleri Zaptiye Osmanlı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni bölümler eklenmiş,

Uygulama boyutu optimize edilmiş.

Artıları

Kolay kontroller,

Başarılı çevre modellemesi,

Gerçek zamanlı oyun deneyimi.

Eksileri

Oyunda belli bir hikaye veya görev yapısı olsa daha iyi olurdu.

Yorumlar

Zaptiye Osmanlı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Zaptiye Osmanlı v1.0 için
.nasıl iniyor inme linki ne