Deadrite Hunt ikon

Deadrite Hunt APK

v0.134

Deadrite Hunt Açıklama

Deadrite Hunt, çevrim içi çok oyunculu bir korku oyunudur.


Dünyaya kabus gibi çöken yaratıklara karşı mücadele edeceğiniz oyun aksiyon dolu hikayesiyle başarılı bir deneyim sunuyor. Oyundaki temel göreviniz yaratıklara karşı savaşmak. Gerçek zamanlı ve gerçek oyuncularla birlikte bir avcı takım kuruyor ve mücadeleye başlıyorsunuz. Görevinizi tamamlamanızı sağlayan birçok silah modeli ve ekipman bulunuyor. Bunları kuşanarak ve oyundan kazanacağınız para puanlarla satın alarak daha etkili bir şekilde savaşabilirsiniz.


Deadrite Hunt'ta her avcının yani gerçek oyuncuların ve yaratıkların özel yetenekleri var. Özellikle kendi karakterinizi geliştirerek savaş alanında güçlü bir iz bırakmanız mümkün. Çarpışma sırasında karşınıza çıkan güçlendiricileri kullanmak veya para puan ile geliştirme kilitlerini açmak da karakterinizi güçlendirmenin bir başka yolu.


Aksiyon dolu oyun kurgusuyla öne çıkan Deadrite Hunt'ı oynamak için Deadrite Hunt APK dosyasını hemen indirip kurun. İyi eğlenceler.

Deadrite Hunt ekran görüntüleri Deadrite Hunt ekran görüntüleri Deadrite Hunt ekran görüntüleri Deadrite Hunt ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.134

GeliştiriciOneTonGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi01.08.2019 - 16:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme91

Dosya boyutu 140 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9788

GÜVENLİKİndireceğiniz Deadrite Hunt APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.onetongames.deadrite

APK imzası: 25ab77f03d5ce2a79fba63f976dd2fb476f82fec

Deadrite Hunt nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Deadrite Hunt APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder