Cube Survival: LDoE ikon

Cube Survival: LDoE

v1.0.0

Cube Survival zombilerin istila ettiği dünyanın son askeri olarak savaştığınız sürükleyici bir survival oyunudur.

 

Sağlıklı insanlardan geriye kalan tek insan olarak katılacağınız oyunda dünyayı kurtarmak gibi zorlu bir görev sizi bekliyor. Zombiler, mutantlar ve vahşi hayvanların arasında ayak uydurmaya çalışacağınız doğayı keşfederek silahları toplamaya ve tüm tehlikeleri yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda en büyük yardımcınız silahlar. Bunun yanında bir de savunma kaleleri var. Doğadan toplayacağınız malzemelerle inşa edeceğiniz kale sayesinde dış tehlikelere karşı güvende kalmaya çalışmalısınız.

 

Cube Survival'ın en etkileyici özelliklerinden birisi geniş bir dünya haritası içermesi. Bu dünyanın birçok noktası keşfe açık durumda ve karakterinizi geliştirmek için bu keşfe çıkmak zorundasınız. Hem çevre modellemesi hem de karakterler piksel tarzı grafiklerle desteklenen oyun oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor. Cube Survival APK dosyasını indirerek Android survival oyunları arasındaki en iyi oyunlardan birisi olan Cube Survival'ı hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Cube Survival: LDoE nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cube Survival: LDoE APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciMishka Production

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.07.2018 - 14:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme205

Dosya boyutu 100 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8908

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder