Cube Survival: LDoE ikon

Cube Survival: LDoE APK

v1.0.0

Cube Survival zombilerin istila ettiği dünyanın son askeri olarak savaştığınız sürükleyici bir survival oyunudur.

 

Sağlıklı insanlardan geriye kalan tek insan olarak katılacağınız oyunda dünyayı kurtarmak gibi zorlu bir görev sizi bekliyor. Zombiler, mutantlar ve vahşi hayvanların arasında ayak uydurmaya çalışacağınız doğayı keşfederek silahları toplamaya ve tüm tehlikeleri yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda en büyük yardımcınız silahlar. Bunun yanında bir de savunma kaleleri var. Doğadan toplayacağınız malzemelerle inşa edeceğiniz kale sayesinde dış tehlikelere karşı güvende kalmaya çalışmalısınız.

 

Cube Survival'ın en etkileyici özelliklerinden birisi geniş bir dünya haritası içermesi. Bu dünyanın birçok noktası keşfe açık durumda ve karakterinizi geliştirmek için bu keşfe çıkmak zorundasınız. Hem çevre modellemesi hem de karakterler piksel tarzı grafiklerle desteklenen oyun oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor. Cube Survival APK dosyasını indirerek Android survival oyunları arasındaki en iyi oyunlardan birisi olan Cube Survival'ı hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Cube Survival: LDoE nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cube Survival: LDoE APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri Cube Survival: LDoE ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder