Swipe Fight  ikon

Swipe Fight APK

v1.1

Swipe Fight APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz sıradışı bir dövüş oyunu.


Android oyun ekosisteminde dövüş oyunları çok popüler, Swipe Fight! oyunu ise kendine has kurgusu ile bu oyunlar arasında öne çıkmayı başarıyor. Oyunun dövüş sistemi sezgisel olarak geliştirilmiş, ekranı kaydırdığınızda oyun hangi hamleyi yapmak istediğinize karar veriyor ve dövüş hareketini kendisi yapıyor. Dikkat etmeniz gereken nokta, rakibinizin size vurmasını sağlayacak kadar açık vermemek. Aksi halde dayağı siz yiyebilirsiniz.


Oyunu oynaması hem basit hem de eğlenceli. Açıkçası boş zamanları değerlendirmek için gayet iyi bir seçenek. BoomBit ekibinin tecrübesiyle geliştirilmiş olan oyun tamamen ücretsiz. Swipe Fight APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Swipe Fight nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Swipe Fight APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder