Swipe Fight  ikon

Swipe Fight APK

v1.1

Swipe Fight Açıklama

Swipe Fight APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz sıradışı bir dövüş oyunu.


Android oyun ekosisteminde dövüş oyunları çok popüler, Swipe Fight! oyunu ise kendine has kurgusu ile bu oyunlar arasında öne çıkmayı başarıyor. Oyunun dövüş sistemi sezgisel olarak geliştirilmiş, ekranı kaydırdığınızda oyun hangi hamleyi yapmak istediğinize karar veriyor ve dövüş hareketini kendisi yapıyor. Dikkat etmeniz gereken nokta, rakibinizin size vurmasını sağlayacak kadar açık vermemek. Aksi halde dayağı siz yiyebilirsiniz.


Oyunu oynaması hem basit hem de eğlenceli. Açıkçası boş zamanları değerlendirmek için gayet iyi bir seçenek. BoomBit ekibinin tecrübesiyle geliştirilmiş olan oyun tamamen ücretsiz. Swipe Fight APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri Swipe Fight  ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi28.10.2020 - 10:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 108 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10634

GÜVENLİKİndireceğiniz Swipe Fight APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.groogadgets.swipefight

APK imzası: ca87498d5b11fdda1e04eb24244370554a916d6e

Swipe Fight nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Swipe Fight APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder