Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale ikon

Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale APK

v2.4.0

Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale Açıklama

Battlepalooza APK oyunu ile battle royale tabanlı dijital savaşlara katılın.


PvP tabanlı geliştirilen Battlepalooza battle royale kurgusunu dijital savaşlara dönüştürüyor. Oyun aslında bildiğimiz klasik battle royale kurgusuna sahip olsa da yüksek teknolojiye sahip silahlar, fantastik çevre modellemesi ve Fortnite'a benzer hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.


Battlepalooza'nın önemli özelliklerinden birisi savaş haritalarını oluşturmak için Google Haritalar'dan aldığı verileri kullanması. Yani, oyunda aslında gerçek harita verileri bulunuyor. Dünya üzerindeki şehirlerin gerçekçi modellemesi ile savaşmak oyunun heyecanını artırıyor.


Android battle royale oyunları arasında yer alan Battlepalooza'da tüm savaşçılar sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. İster tek başınıza isterseniz de takımla birlikte katılacağınız savaşlardaki amacınız hayatta kalmayı başaran son oyuncu olmak. Bunu başarmak için de hem stratejiye hem de birazcık şansa ihtiyacınız oluyor.


nWay ekibi tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan Battlepalooza battle royale tarzını sevenler için gayet iyi bir seçenek. Battlepalooza APK dosyasını ücretsiz indirerek fantastik dijital savaşlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Battlepalooza APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı optimize edilmiş, performans geliştirmeleri yapılmış ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale ekran görüntüleri Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale ekran görüntüleri Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale ekran görüntüleri Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale ekran görüntüleri Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.0

GeliştiricinWay

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.02.2021 - 11:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 1.79 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10762

GÜVENLİKİndireceğiniz Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nway.battlepalooza

APK imzası: 5750b9c410039d36b9d4d3f675271193296f7112

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battlepalooza - Free PvP Arena Battle Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder