Standoff Multiplayer ikon

Standoff Multiplayer APK

v1.22.0

Çok oyunculu FPS savaşlarına katılacağınız Standoff Multiplayer, Counter Strike tarzını sürdüren başarılı bir oyun.

 

CS'deki gibi Standoff'ta savaşlar daha çok takımlar halinde yapılıyor ve en çok adamı vuran takım bölümü kazanmış oluyor. Buna ek olarak oyunda bayrak mücadelesi, silah yarışı ve Sniper olmak üzere 3 farklı bölüm de var. Bazı bölümlerde takımlar halinde değil, sadece tek başınıza oynuyorsunuz, ancak hepsinde yapmanız gereken belli: en çok skoru elde etmek.

 

Standoff Multiplayer'da onlarca çeşit silah bulunuyor. Takım savaşlarından kazanacağınız altın puanlarıyla daha etkili silahlar alabilir; hatta bölümlere göre silah çantası oluşturabilirsiniz. Yüksek grafikleri ve aksiyon dolu çatışma sahneleriyle oldukça zevkli olan Standoff'a ait APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri

Yorumlar

Standoff Multiplayer için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Standoff Multiplayer v1.22.0 için
Zor
Ziyaretçi3 yıl önce Standoff Multiplayer v1.22.0 için
Hilesi varmı?