Standoff Multiplayer ikon

Standoff Multiplayer APK

v1.22.0

Standoff Multiplayer Açıklama

Çok oyunculu FPS savaşlarına katılacağınız Standoff Multiplayer, Counter Strike tarzını sürdüren başarılı bir oyun.


CS'deki gibi Standoff'ta savaşlar daha çok takımlar halinde yapılıyor ve en çok adamı vuran takım bölümü kazanmış oluyor. Buna ek olarak oyunda bayrak mücadelesi, silah yarışı ve Sniper olmak üzere 3 farklı bölüm de var. Bazı bölümlerde takımlar halinde değil, sadece tek başınıza oynuyorsunuz, ancak hepsinde yapmanız gereken belli: en çok skoru elde etmek.


Standoff Multiplayer'da onlarca çeşit silah bulunuyor. Takım savaşlarından kazanacağınız altın puanlarıyla daha etkili silahlar alabilir; hatta bölümlere göre silah çantası oluşturabilirsiniz. Yüksek grafikleri ve aksiyon dolu çatışma sahneleriyle oldukça zevkli olan Standoff'a ait APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri Standoff Multiplayer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.22.0

GeliştiriciAxlebolt

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi04.01.2018 - 21:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2251

Dosya boyutu 30.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8085

GÜVENLİKİndireceğiniz Standoff Multiplayer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.alanapps.standoff

APK imzası: f5506445679c61de3e37f7664576f2b2eee1dffa

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

10 kullanıcı oyuna göre

Standoff Multiplayer için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Standoff Multiplayer v1.22.0 için
Zor
Ziyaretçi6 yıl önce Standoff Multiplayer v1.22.0 için
Hilesi varmı?