Hunt Royale ikon

Hunt Royale APK

v1.0.9

Hunt Royale APK, Android için geliştirilen aksiyon dolu bir hayatta kalma oyunu.


Hayatta kalma kurgusuna sahip oyun hikayesi ile dikkat çeken Hunt Royale oyununda 4 kişilik oynanan savaşlarda tüm rakiplerinizi öldürmek için savaşıyorsunuz. 30'dan fazla karakter arasından istediğinizi seçerek başlayacağınız bu savaşta haritadaki mühimmatı toplamanız ve strateji geliştirerek galip gelmeniz gerekiyor. Bildiğimiz battle royale oyunlarından farklı olarak Hunt Royale'de sadece hayatta kalan son oyuncu olmak savaşı kazanmak için yeterli değil. Ek olarak savaşta en çok rakibi öldüren oyuncu olmanız da gerekiyor.


BoomBit ekibi tarafından geliştirilen Hunt Royale'i tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde oyun gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Hunt Royale APK dosyasını hemen indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Hunt Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hunt Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hunt Royale ekran görüntüleri Hunt Royale ekran görüntüleri Hunt Royale ekran görüntüleri Hunt Royale ekran görüntüleri Hunt Royale ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder