Pixel's Unknown Battle Ground ikon

Pixel's Unknown Battle Ground

v1.38.10

Piksel grafikleriyle dikkat çeken Pixel's Unknown Battle Ground, oyunculara çok farklı bir hayatta kalma ve PvP savaşı deneyimi sunuyor.

 

Blok yapılarla geliştirilen çevre haritası, 8-bit grafikleri ve 3 boyutlu karakterleriyle oyuncuların ilgisini çeken Pixel's Unknown Battle Ground'da hayatta kalma mücadelesi verecek, takım savaşlarında takımınız için savaşacaksınız. Daha önce birçok PUBG benzeri hayatta kalma oyununu sizlere tanıtmıştık, ancak Pixel's Unknown Battle Ground özellikle grafikleri nedeniyle diğer oyunlardan çok farklı bir deneyim sunuyor.

 

Oyunda kullanulan blok yapıları için, savaşlardan kazanacağınız para puanlarla satın alabileceğiniz özel skin seçenekleri bulunuyor. Bu skinleri satın alarak hem çevreyi hem de kendi özel karakterinizi skinlerle değiştirme şansınız var. Bunun yanında, diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi, Pixel's Unknown Battle Ground'da yer alan şehirlerde de araçları kullanabiliyorsunuz. Mücadeleye başlamak için harita üzerinde çeşitli yerlere gizlenmiş silahları bulmak yeterli oluyor.

 

Piksel grafikleriyle oyuncuların ilgisini çeken Pixel's Unknown Battle Ground'da oyun içerisinde oyuncularla sohbet edebiliyor ve gerekirse anlaşarak bir takım kurabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz sunulan Pixel's Unknown Battle Ground APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.38.10

GeliştiriciFPS Shooter

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi26.12.2017 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme574

Dosya boyutu 94.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8050

Güvenlik seçicileri
Pixel's Unknown Battle Ground eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Pixel's Unknown Battle Ground versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder