Pixel's Unknown Battle Ground ikon

Pixel's Unknown Battle Ground APK

v1.53.00

Pixel's Unknown Battle Ground Açıklama

Piksel grafikleriyle dikkat çeken Pixel's Unknown Battle Ground, oyunculara çok farklı bir hayatta kalma ve PvP savaşı deneyimi sunuyor.


Blok yapılarla geliştirilen çevre haritası, 8-bit grafikleri ve 3 boyutlu karakterleriyle oyuncuların ilgisini çeken Pixel's Unknown Battle Ground'da hayatta kalma mücadelesi verecek, takım savaşlarında takımınız için savaşacaksınız. Daha önce birçok PUBG benzeri hayatta kalma oyununu sizlere tanıtmıştık, ancak Pixel's Unknown Battle Ground özellikle grafikleri nedeniyle diğer oyunlardan çok farklı bir deneyim sunuyor.


Oyunda kullanulan blok yapıları için, savaşlardan kazanacağınız para puanlarla satın alabileceğiniz özel skin seçenekleri bulunuyor. Bu skinleri satın alarak hem çevreyi hem de kendi özel karakterinizi skinlerle değiştirme şansınız var. Bunun yanında, diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi, Pixel's Unknown Battle Ground'da yer alan şehirlerde de araçları kullanabiliyorsunuz. Mücadeleye başlamak için harita üzerinde çeşitli yerlere gizlenmiş silahları bulmak yeterli oluyor.


Piksel grafikleriyle oyuncuların ilgisini çeken Pixel's Unknown Battle Ground'da oyun içerisinde oyuncularla sohbet edebiliyor ve gerekirse anlaşarak bir takım kurabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz sunulan Pixel's Unknown Battle Ground APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Pixel's Unknown Battle Ground APK son sürüm ile oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri Pixel's Unknown Battle Ground ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.53.00

GeliştiriciFPS Shooter

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.12.2017 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme662

Dosya boyutu 108 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8050

GÜVENLİKİndireceğiniz Pixel's Unknown Battle Ground APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.azurgames.BattleGroundRoyale

APK imzası: c4daa62e4759506ad5429bc38a22876420677618

Pixel's Unknown Battle Ground eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Pixel's Unknown Battle Ground versiyonları:
  • 1. Pixel's Unknown Battle Ground v1.38.10
  • 2. Pixel's Unknown Battle Ground v1.27.001
  • 3. Pixel's Unknown Battle Ground v1.25.011

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder