Injustice: Gods Among Us ikon

Injustice: Gods Among Us APK

v2.15

DC karakterleriyle nefes kesen dövüşlere hazır mısınız? Injustice Gods Among Us efsane karakterleri karşı karşıya getiriyor.

 

İlk başta bilgisayarlar için geliştirilen oyun, daha sonra Warner Bros tarafından mobil platformlara uyarlanarak oyun severlere sunuldu. DC Comics'in hayal ürünü olan Superman, Batman, Green Arrow, Wonder Woman, Bane, The Joker, Doomsday, Flash, Green Lantern ve diğer tüm efsane karakterlerin hemen hepsi oyunda yer alıyor. İyi ve kötü karakter listeleri yaparak katılacağınız dövüşlerde rakiplerinizi yenerek bir üst tura çıkıyorsunuz. Seviye yükseldikçe dövüşlerin de zorlaştığı oyunda karakterinizin yeteneklerini geliştirmeniz mümkün. Ekrana yapacağınız parmak hareketleriyle ortaya çıkan bu yetenekler rakibinize karşı en büyük yardımcınız olacak.

 

Konsol kalitesinde grafiklere sahip olan oyunun dövüş heyecanı multiplayer modu ve her karakterin özel yeteneğine özgü animasyon efektleriyle desteklenmiş. Arkadaşlarınızla veya internet üzerinden gerçek kişilerle yapacağınız dövüşlerde üstün gelmek için karakterinizin tüm yeteneklerini sergilemeniz gerekiyor.

 

UYARI: Injustice: Gods Among Us APK dosyası 32 MB boyutunda ancak kurulumdan sonra yaklaşık 2 GB boyutunda data dosyası indirilecek. Boyutun bu kadar yüksek olması nedeniyle mobil cihazınız bu indirme işlemini yapmayabilir. Bu durumda oyunu Goog Play üzerinden indirmenizi tavsiye ederiz.

Injustice: Gods Among Us ekran görüntüleri Injustice: Gods Among Us ekran görüntüleri Injustice: Gods Among Us ekran görüntüleri Injustice: Gods Among Us ekran görüntüleri Injustice: Gods Among Us ekran görüntüleri
Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,

Geliştirilmeye açık özel yetenekler,

Çevrimiçi mod,

Akıcı oyun senaryosu.

Eksileri

Dövüşlerde daha fazla hareket alanı olabilirdi.

Yorumlar

Injustice: Gods Among Us için toplam 24 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Injustice: Gods Among Us v2.15 için
hayır
Ziyaretçi5 yıl önce Injustice Gods Among Us v1.1 için
Kardeş para hileli yapın yaaaa
Ziyaretçi6 yıl önce Injustice Gods Among Us v1.1 için
Bunun yeni sürümünü istiyorum .
Ziyaretçi7 yıl önce Injustice Gods Among Us v1.1 için
Superr
Ziyaretçi7 yıl önce Injustice Gods Among Us v1.1 için
Para hileli olursa yüklerim. Para olsun yükleyeceğim!!!!