Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ikon

Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS APK

v8.41

FPS tabanlı Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ile gerçek zamanlı takım savaşlarına katılın. Counter Strike benzeri harita ve oynanışıyla dikkat çeken oyunda en çok kill'i kazanan takım savaşı kazanacak.


Oyun temel olarak bilgisayardan bildiğimiz Counter Strike ile aynı mantığa sahip ve haritalar bile neredeyse aynı. Assault, Dust ve Italy gibi en sevilen CS haritaları Critical Strike CS'da da karşımıza çıkıyor. Klasik Counter Strike'ı seviyorsanız Critical Strike CS'i da kesinlikle seveceksiniz.


Oyunda farklı modlar yer alıyor. Temel mod tabii ki Counter - Terrorist takım savaşlarından oluşuyor ve en çok sayıyı toplayan takım savaşı kazanıyor. Bunun yanında bomba imhası, LAN Multiplayer ve Serbest maç gibi modlar da farklı bölümler arayan kullanıcılar için ideal. Critical Strike CS'in grafik kalitesi oldukça başarılı ve 3 boyutlu detaylarla modellenmiş grafik yapısı oyunu sürükleyici bir şekilde oynamanızı sağlıyor.


Android aksiyon oyunlarını, özellikle Counter Strike'ı seviyorsanız Critical Strike CS sizin için en iyi alternatiflerden birisi. Tamamen ücretsiz olması ve küçük boyutuyla kesinlikle oynamanız gereken bir yapım. Critical Strike CS APK dosyasını hemen indirin ve Counter - Terrorist savaşındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ekran görüntüleri Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ekran görüntüleri Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ekran görüntüleri Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ekran görüntüleri Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Critical Strike APK güncellemesi ile;

Oyundaki tüm silah modelleri tamamen yenilenmiş,

Silah donatma sistemi tamamen yenilenmiş,

Savaş efektleri ve animasyonlar güncellenmiş,

Oyun arayüzü yeniden tasarlanmış,

Oyun performansı geliştirilmiş.

Artıları

Dust ve Assault gibi popüler CS haritaları,

Başarılı oyun motoru,

Yüksek kaliteli grafikler,

Akıcı kontroller.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder