Super Tank Blitz ikon

Super Tank Blitz APK

v0.9.64

Super Tank Blitz gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacağınız eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.


Kendi tanklarınızı inşa ederek oynayacağınız Super Tank Blitz'de gerçek zamanlı savaşlara katılacak, rakiplerinizi top atışıyla yok etmeye çalışacaksınız. Tanklar bildiğiniz gibi en ağır silaha sahip savaş araçları. Bu oyunda da bunun hakkını veriyor. Oyunun başında tankınızı inşa etmek için kullanacağınız malzemeler size veriliyor; tank gücü, sahip olduğu silahlar ve tabii ki tankın zırhını belirleyerek inşayı bitiriyor ve savaşmaya hazır hale geliyorsunuz.


Super Tank Blitz gerçek zamanlı bir oyun. Yani katılacağınız savaşlarda rakipleriniz dünyanın her yerindeki gerçek oyuncular. Bu nedenle hem tank gücü hem de savaş stratejisi çok önemli. Güçlü bir tank ve doğru strateji ile yenemeyeceğiniz rakip yok.


Oyun içerisinde 2 farklı oyun modu bulunuyor. 1'e 1 ve 2'ye 2 takım savaşı modları. Her modun heyecanı ve aksiyonu farklı, tabii ki takım savaşları daha yüksek tempolu geçiyor. Takım moduna girdiğinizde ister arkadaşlarınızla isterseniz de rastgele seçilen oyuncularla birlikte oynuyorsunuz. Arkadaşınız kim olursa olsun, önemli olan rakibi yok etmek.


Super Tank Blitz'deki tankları dediğimiz gibi kendiniz yapıyorsunuz. Savaşlardan kazanacağınız ödül puanlarını kullanarak tasarım marketine gidip ihtiyacınız olan her malzemeyi alabilirsiniz. Daha sonra bu parçaları birleştirerek ortaya gerçek bir canavar çıkarın.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli. Oynaması ücretsiz olsa da savaşa katılabilmek için internet bağlantınızın olması şart. Super Tank Blitz APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve aksiyon dolu tank savaşlarındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder