Super Tank Blitz ikon

Super Tank Blitz APK

v0.9.64

Super Tank Blitz Açıklama

Super Tank Blitz gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacağınız eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.


Kendi tanklarınızı inşa ederek oynayacağınız Super Tank Blitz'de gerçek zamanlı savaşlara katılacak, rakiplerinizi top atışıyla yok etmeye çalışacaksınız. Tanklar bildiğiniz gibi en ağır silaha sahip savaş araçları. Bu oyunda da bunun hakkını veriyor. Oyunun başında tankınızı inşa etmek için kullanacağınız malzemeler size veriliyor; tank gücü, sahip olduğu silahlar ve tabii ki tankın zırhını belirleyerek inşayı bitiriyor ve savaşmaya hazır hale geliyorsunuz.


Super Tank Blitz gerçek zamanlı bir oyun. Yani katılacağınız savaşlarda rakipleriniz dünyanın her yerindeki gerçek oyuncular. Bu nedenle hem tank gücü hem de savaş stratejisi çok önemli. Güçlü bir tank ve doğru strateji ile yenemeyeceğiniz rakip yok.


Oyun içerisinde 2 farklı oyun modu bulunuyor. 1'e 1 ve 2'ye 2 takım savaşı modları. Her modun heyecanı ve aksiyonu farklı, tabii ki takım savaşları daha yüksek tempolu geçiyor. Takım moduna girdiğinizde ister arkadaşlarınızla isterseniz de rastgele seçilen oyuncularla birlikte oynuyorsunuz. Arkadaşınız kim olursa olsun, önemli olan rakibi yok etmek.


Super Tank Blitz'deki tankları dediğimiz gibi kendiniz yapıyorsunuz. Savaşlardan kazanacağınız ödül puanlarını kullanarak tasarım marketine gidip ihtiyacınız olan her malzemeyi alabilirsiniz. Daha sonra bu parçaları birleştirerek ortaya gerçek bir canavar çıkarın.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli. Oynaması ücretsiz olsa da savaşa katılabilmek için internet bağlantınızın olması şart. Super Tank Blitz APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve aksiyon dolu tank savaşlarındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri Super Tank Blitz ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.64

GeliştiriciSmilegate Megaport

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.06.2020 - 11:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme27

Dosya boyutu 91.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10461

GÜVENLİKİndireceğiniz Super Tank Blitz APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.smilegate.supertankblitz.stove.google

APK imzası: dfdeb225893eeabf3a5d4bda3e07d506177c270b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder