Shadow Battle 2.1 ikon

Shadow Battle 2.1

v2.1.24

Gölge savaşçılarının ülkelerini kurtarmak için yürüttükleri savaş Shadow Battle 2.1 serisi ile devam ediyor.

 

Dankness tehtidine karşı yürütülen bu savaşta size düşen görev gölge savaşçılarının komutanlığını yaparak onları yönlendirmek. Hepsi birer kahraman olan gölge savaşçılarını komutanlığınız altında birleştirmek için öncelikle kendi gücünüzü kanıtlamanız gerekiyor. Başlarda yalnız oynayacağınız oyunda RPG gelişiminize bağlı olarak emriniz altına yeni savaşçılar katılıyor ve kendi takımınızı kurmaya başlıyorsunuz. Bu aşamadan sonra gezegenin birçok noktasında hem meydan okumalara hem de düşman ataklarına karşı mücadele etmeye başlıyorsunuz.

 

Shadow Battle 2.0'da olduğu gibi, Shadow Battle 2.1'de de gerçek zamanlı etkinliklere bağlı ödüller yer alıyor. Shadow Battle 2.1'e eklenen yeni görevler ve grafik iyileştirmeleri oyunu çok daha iyi bir hale getirmiş. Gölge savaşçılarının mücadelesinde yerinizi almak için Shadow Battle 2.1 APK dosyasını indirin ve hemen savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.24

GeliştiriciBlackhole Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.01.2018 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme362

Dosya boyutu 72.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8095

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder