Shadow Battle 2.1 ikon

Shadow Battle 2.1 APK

v2.1.24

Gölge savaşçılarının ülkelerini kurtarmak için yürüttükleri savaş Shadow Battle 2.1 serisi ile devam ediyor.

 

Dankness tehtidine karşı yürütülen bu savaşta size düşen görev gölge savaşçılarının komutanlığını yaparak onları yönlendirmek. Hepsi birer kahraman olan gölge savaşçılarını komutanlığınız altında birleştirmek için öncelikle kendi gücünüzü kanıtlamanız gerekiyor. Başlarda yalnız oynayacağınız oyunda RPG gelişiminize bağlı olarak emriniz altına yeni savaşçılar katılıyor ve kendi takımınızı kurmaya başlıyorsunuz. Bu aşamadan sonra gezegenin birçok noktasında hem meydan okumalara hem de düşman ataklarına karşı mücadele etmeye başlıyorsunuz.

 

Shadow Battle 2.0'da olduğu gibi, Shadow Battle 2.1'de de gerçek zamanlı etkinliklere bağlı ödüller yer alıyor. Shadow Battle 2.1'e eklenen yeni görevler ve grafik iyileştirmeleri oyunu çok daha iyi bir hale getirmiş. Gölge savaşçılarının mücadelesinde yerinizi almak için Shadow Battle 2.1 APK dosyasını indirin ve hemen savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.1 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder