MARVEL Spider-Man Unlimited ikon

MARVEL Spider-Man Unlimited APK

v4.6.0c

Spider-Verse karakterleri MARVEL Spider-Man Unlimited oyunuyla kesintisiz maceraya çıkıyorlar. Spiderman Unlimited APK dosyasını indirerek maceraya ortak olun.


Macera dolu oyun hikayesi Şeytani Altılı'nın dünyayı yok etmek istemesiyle başlıyor. Macera dolu bu hikayede onlara engel olmak için kendi karakterinizi seçiyor ve mücadeleye başlıyorsunuz. Manhattan şehrinde gerçekleşen iyilerin ve kötülerin savaşında şehrin sokaklarında sallanacak, koşacak ve uçacaksınız. Her bölüm sonunda birbirinden zorlu patron savaşları bulunuyor; kazandığınız zaman hem sonraki bölüme geçiyor hem de karakterinizi güçlendiriyorsunuz.


MARVEL Spider-Man Unlimited Android ekosistemindeki ilk hikayeli koşu oyunu olarak da öne çıkıyor. Electro, Vulture, Green Goblin, Kum Adam ve Mystrerio gibi temel karakterlerin hepsi oyunda yer alıyor. Oyunun hikayesinde bu karakterlerin hepsine görev düştüğü için, tam bir takım ruhuyla savaşlara katılıyorsunuz.


Gameloft tarafından geliştirilen ve Android oyun platformuna kazandırılan MARVEL Spider-Man Unlimited tamamen ücretsiz; isterseniz karakter geliştirmelerini oyun içi satın alma yöntemiyle hızlandırma seçeneğiniz de var. Ancak oyunun sürükleyici hikayesi sayesinde buna pek ihtiyaç duymuyorsunuz. Oyuna başlamak için MARVEL Spider-Man Unlimited APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

MARVEL Spider-Man Unlimited ekran görüntüleri MARVEL Spider-Man Unlimited ekran görüntüleri MARVEL Spider-Man Unlimited ekran görüntüleri MARVEL Spider-Man Unlimited ekran görüntüleri MARVEL Spider-Man Unlimited ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MARVEL Spider-Man Unlimited APK son sürüm güncellemesinde;

Örümcek kraliçenin dönüşünü konu alan yeni bir hikaye eklenmiş,

Knull, Gwen, Ana Soria ve Ahtapot isimli yeni örümcek kahramanlar eklenmiş.

Yorumlar

MARVEL Spider-Man Unlimited için toplam 18 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi20 gün önce MARVEL Spider-Man Unlimited v4.6.0c için
Efsane
Ziyaretçi7 ay önce MARVEL Spider-Man Unlimited v4.5.2a için
Indirdim ama yaş fln istediği zamanda bu uygulama son sürüm olmadığı için çalışmayabilir diyo play store atıyor ordada öğe bulunamadı diyor kaç kere denedim olmadı eskiden hep oynardım şimdi ise oynayamıyorum lütfen buna bir çare getirin şimdilik 1 yıldız
Ziyaretçi8 ay önce MARVEL Spider-Man Unlimited v4.5.2a için
Ins guzeldir
Ziyaretçi2 yıl önce MARVEL Spider-Man Unlimited v4.5.2a için
Hocam hilelisi mı bu
Ziyaretçi4 yıl önce MARVEL Spider-Man Unlimited v1.4.0 için
Çok kötü tavsiye etmem